Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

29.03.2014

Platinum Bank закриває 2 відділення в Криму29 березня Platinum Bank прийняв рішення про закриття своїх відділень у Севастополі та Сімферополі. Цей вимушений захід викликано змінами у політичній та економічній ситуації в Криму.

Незважаючи на закриття двох відділень у Криму, банк продовжує виконувати свої зобов’язання перед клієнтами. Усі клієнти зможуть продовжити обслуговування в інших відділеннях банку в Україні.

Депозитні клієнти

Для депозитних клієнтів банк передбачив декілька можливостей для роботи із грошовими накопиченнями. Якщо клієнт хоче планово або достроково отримати депозитні кошти, він може здійснити це трьома способами:

1. Клієнт може особисто звернутися до найближчого відділення Platinum Bank у будь-якому іншому місті України. Клієнту тільки необхідно попередньо повідомити про це банк. При цьому банк заздалегідь підготує усі необхідні документи та обслужить клієнта поза чергою.

2. Клієнт може оформити нотаріально завірену довіреність на громадянина України в іншому місті, в якому знаходиться відділення Platinum Bank. Довірена особа зможе здійснити необхідні дії з депозитним рахунком клієнта: розірвати депозитний договір, забрати грошові кошти, перевести кошти на інший рахунок тощо.

3. Клієнт, який користується послугами інтернет-банку Platinum Click, може видалено/у режимі онлайн керувати своїми коштами. Тобто клієнт може розірвати свій депозитний договір онлайн і зробити міжбанківський переказ у гривні у будь-який інший банк. Або він може забрати свої кошти особисто у найближчому відділенні Platinum Bank в іншому місті, попередивши про це банк завчасно.

Якщо клієнт не є користувачем Platinum Click, то банк зможе допомогти оформити договір на користування цією послугою.

Кредитні клієнти

Клієнти, які користуються кредитами Platinum Bank, зможуть просто і зручно здійснювати щомісячні платежі за кредитом:

1. за допомогою онлайн сервісу інтернет-банку Platinum Click;

2. внести платіж у касах банків-партнерів (Правекс, Ощадбанк, Кредобанк, Київська Русь, Укрпошта, Райффайзен Банк Аваль, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Укрсиббанк, Укрінбанк, Український Професійний Банк);

3. здійснити банківський переказ з українського банку на свій кредитний рахунок;

4. у касах відділень Platinum Bank в інших містах України: самостійно або через свою довірену особу в іншому місті, в якому є відділення Platinum Bank.

Для додаткової інформації просимо звертатися до банку:

• Телефон: 0 800 308 308 (дзвінки з номерів усіх операторів зв’язку безкоштовні. Тільки для повнолітніх) и +38 044 495 60 55 (тарифікація згідно з умовами вашого оператора).

• Короткий номер: 3080. Для мобільних операторів Київстар, МТС и life:). Інформація про тарифікацію тут.

• Електронна адреса: zapros@platinumbank.com.ua

• Поштова адреса: 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 12 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку