Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

15.12.2013

"CSR-review": Platinum Bank зібрав понад 5 600 кг макулатуриЗа три квартали 2013 було зібрано більше 5 600 кг макулатури співробітниками Головного офісу та відділень Platinum Bank в Києві. До акції також приєдналися компанії Астеліт, 3М Україна, Ciklum, Метрополіс, Сандоз, Медіаком, Апотекс, Американська торгова палата в Україні . Щорічно Platinum Bank збирає макулатуру на переробку.

У Головному офісі та у львівських і київських відділеннях встановлені спеціальні бокси для збору макулатури. "Завдяки зусиллям наших співробітників і клієнтів протягом минулого року було зібрано та здано на переробку 3460 кг макулатури. А тільки за три квартали цього року ми вже поліпшили це результат майже в 2 рази. За час дії проекту у нас навіть з'явився рейтинг GoGreen , де ми на щоквартальній основі визначаємо найбільш активне відділення в цьому напрямку ", - коментує Вікторія Михно , начальник управління корпоративних комунікацій Platinum Bank. У Platinum Bank дотримуються принципу " Зменшуй , переробної та повторно використовуй ! " При цьому існують правила з використання паперу: Друкувати на обох сторонах аркуша Використовувати одинарний інтервал Чи не роздруковувати зайві копії Використовувати лист з одностороннім друком для чернеток , копій , факсу. Всі договори з підрядниками підписуються виключно при двосторонній друку документів , що дозволяє не тільки дбайливо ставитися до природних ресурсів , але й впроваджувати освітню функцію при роботі з постачальниками , розповідаючи про принципи економії паперу і демонструючи ці принципи на практиці. Такі дії забезпечують до 100 тонн економії паперу щороку за рахунок використання в 90 % випадків двосторонній друк. З метою мінімізації використання паперу в 2012 році був впроваджений електронний документообіг банку та електронний цифровий підпис для кредитних рішень . Всі ці дії спрямовані на те , щоб зменшити і мінімізувати негативний банку вплив на навколишнє середовище. Це перші кроки , але в Platinum Bank дотримуються правила : " Дорога в тисячу миль починається з першого кроку". І Platinum Bank вже зробив цей перший крок.  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку