Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

09.10.2013

Platinum Bank відкриває точки самообслуговуванняУ жовтні у відділеннях Platinum Bank почали діяти точки самообслуговування клієнтів. Зараз клієнту немає необхідності стояти у черзі, щоб поповнити рахунок, сплатити кредит – достатньо просто скористатися терміналом у відділенні банку.

У будь-який час доби клієнт може поповнити рахунок, скориставшись точкою самообслуговування. Для цього потрібно тільки ввести номер рахунку і свій ідентифікаційний код, а після внести необхідну суму – все дуже просто і швидко. Термінали приймають купюри номіналом від 10 до 500 грн., тому і тут не виникне труднощів – немає необхідності спеціально підбирати особливий вид купюр.

«Точки самообслуговування пропонують дуже простий алгоритм роботи для клієнта. Можна швидко провести платіж. А ми забезпечуємо і підтримуємо справну і безперебійну роботу терміналів. При розробці системи ми ретельно досліджували і тестували кожну окрему деталь процесу. І зараз можемо з упевненістю сказати, що кожний внесок клієнта буде гарантовано проведено і враховано. Це дійсно швидкий і безпечний вид співробітництва із банком», - говорить Томаш Боровскі, операційний директор Platinum Bank.

Детальніше в прес-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку