Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

09.10.2013

Platinum Bank відкриває точки самообслуговуванняУ жовтні у відділеннях Platinum Bank почали діяти точки самообслуговування клієнтів. Зараз клієнту немає необхідності стояти у черзі, щоб поповнити рахунок, сплатити кредит – достатньо просто скористатися терміналом у відділенні банку.

У будь-який час доби клієнт може поповнити рахунок, скориставшись точкою самообслуговування. Для цього потрібно тільки ввести номер рахунку і свій ідентифікаційний код, а після внести необхідну суму – все дуже просто і швидко. Термінали приймають купюри номіналом від 10 до 500 грн., тому і тут не виникне труднощів – немає необхідності спеціально підбирати особливий вид купюр.

«Точки самообслуговування пропонують дуже простий алгоритм роботи для клієнта. Можна швидко провести платіж. А ми забезпечуємо і підтримуємо справну і безперебійну роботу терміналів. При розробці системи ми ретельно досліджували і тестували кожну окрему деталь процесу. І зараз можемо з упевненістю сказати, що кожний внесок клієнта буде гарантовано проведено і враховано. Це дійсно швидкий і безпечний вид співробітництва із банком», - говорить Томаш Боровскі, операційний директор Platinum Bank.

Детальніше в прес-релізі.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг