Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

26.03.2013

Platinum Bank руйнує стереотипи українців26 березня почалась телевізійна рекламна кампанія Platinum Bank, що руйнує внутрішні бар’єри українців, які стають перешкодою і заважають їм користуватися кредитними картами.

«Спусковим гачком» для рекламної кампанії послужили дані фокус-груп, які проводив Platinum Bank в обласних центрах України. З’ясувалося, що люди побоюються користуватися кредитками через усілякі приховані комісії, заплутані умови банківських договорів, написаних дрібним шрифтом, а також не бажають довго очікувати в черзі рішення по кредиту.

Дані дослідження надихнули Platinum Bank на створення продукту, що зруйнує існуючі стереотипи про кредитні карти - максимально простої кредитної карти, яку так і назвали «Просто-Карта». Унікальна характеристика «Просто-Карти» – це фіксований платіж, який клієнт сплачує, коли користується картою. При цьому будь-які інші платежі за обслуговування «Просто-Карти» і комісії відсутні.

«Platinum Bank завжди старається підходити нестандартно та інноваційно, як до розробки, так і до просування своїх нових продуктів і послуг. Природно, що після отриманих даних дослідження ми вирішили показати українцям, що кредитні карти можуть бути простими в користуванні. Тому, рекламна компанія з виводу на ринок нової кредитки «Просто-Карта» була задумана і реалізована у цьому ключі. З одного боку, такий підхід дозволяє користувачам поглянути на, здавалося б, нерозв’язні проблеми, а з іншої – посміхнутися і зробити правильний вибір. Впевнений, що це дозволить нам не тільки отримати нових клієнтів, але й розширити категорію користувачів кредитних карт за рахунок подолання внутрішніх бар’єрів», - говорить Анджей Олейник, директор з маркетингу і розвитку продуктів Platinum Bank.

Детальніше в пресс-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку