Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Google+

Новини

26.03.2013

Platinum Bank руйнує стереотипи українців26 березня почалась телевізійна рекламна кампанія Platinum Bank, що руйнує внутрішні бар’єри українців, які стають перешкодою і заважають їм користуватися кредитними картами.

«Спусковим гачком» для рекламної кампанії послужили дані фокус-груп, які проводив Platinum Bank в обласних центрах України. З’ясувалося, що люди побоюються користуватися кредитками через усілякі приховані комісії, заплутані умови банківських договорів, написаних дрібним шрифтом, а також не бажають довго очікувати в черзі рішення по кредиту.

Дані дослідження надихнули Platinum Bank на створення продукту, що зруйнує існуючі стереотипи про кредитні карти - максимально простої кредитної карти, яку так і назвали «Просто-Карта». Унікальна характеристика «Просто-Карти» – це фіксований платіж, який клієнт сплачує, коли користується картою. При цьому будь-які інші платежі за обслуговування «Просто-Карти» і комісії відсутні.

«Platinum Bank завжди старається підходити нестандартно та інноваційно, як до розробки, так і до просування своїх нових продуктів і послуг. Природно, що після отриманих даних дослідження ми вирішили показати українцям, що кредитні карти можуть бути простими в користуванні. Тому, рекламна компанія з виводу на ринок нової кредитки «Просто-Карта» була задумана і реалізована у цьому ключі. З одного боку, такий підхід дозволяє користувачам поглянути на, здавалося б, нерозв’язні проблеми, а з іншої – посміхнутися і зробити правильний вибір. Впевнений, що це дозволить нам не тільки отримати нових клієнтів, але й розширити категорію користувачів кредитних карт за рахунок подолання внутрішніх бар’єрів», - говорить Анджей Олейник, директор з маркетингу і розвитку продуктів Platinum Bank.

Детальніше в пресс-релізі.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг