Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

26.03.2013

Platinum Bank вивів на ринок «Просто-Карту»З 26 березня Platinum Bank пропонує своїм клієнтам «Просто-Карту» - нову кредитну карту з максимально простими умовами кредитування і обслуговування. Серед її унікальних характеристик фіксований платіж, який клієнт сплачує, коли користується картою, і відсутність будь-яких інших платежів і комісій за обслуговування.

Ідея створення максимально простої кредитної карти виникла у Platinum Bank після низки досліджень, проведених у великих містах України. З’ясувалося, що в українців сформувалась низка упереджень відносно кредитних карт. Ці упередження викликані усілякими прихованими комісіями, заплутаними умовами банківських договорів, написаних дрібним шрифтом, чергами у відділеннях. Навіть ті люди, які користуються кредитними картами, не завжди почувають себе комфортно через цілу низку факторів: від незнання точної комісії за зняття грошей в банкоматі до нерозуміння, скільки взагалі прийдеться заплатити за користування кредиткою.

Детальнійше в пресс-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку