Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

05.02.2013

Platinum Bank підбиває підсумки 2012 рокуУ 2012 році Platinum Bank продемонстрував виконання поставлених цілей згідно зі стратегією свого сфокусованого роздрібного розвитку. Протягом минулого року банк розширив свою продуктову лінійку, пропонував клієнтам вигідні умови і рішення у кредитуванні, розміщенні депозитів, вивів на ринок інноваційний інтернет-банк Platinum Click, а також активно розвивав проекти корпоративної соціальної відповідальності.

Однією з найбільш очікуваних і важливих подій минулого року стало відкриття нового інтернет-банку для фізичних осіб – Platinum Click. Дистанційне банківське обслуговування перетворює банківські продукти на по-справжньому масові: для клієнтів – це найпростіший спосіб управління своїми коштами, а для банків – найвигідніша система обслуговування. Максимально простий, розрахований на найбільш вимогливого користувача, Platinum Click повністю відповідає чим потребам. Його основна ідея – «Банк в кліку від тебе». Він для тих, хто цінує свій час, і не стане витрачати його на візит до відділення, хто хоче заробляти і не любить хитромудрих банківських продуктів. Клієнти Platinum Click отримують ще й низку бонусів у вигляді: додаткові 0,5% до ставки при самостійному відкритті депозиту через інтернет-банк; спеціальний продукт, доступний виключно для клієнтів інтернет-банку, «ощадний рахунок» – 15% річних на залишок; комісія за зовнішні платежі – 2 грн. на будь-який рахунок іншого банку незалежно від суми. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку