Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Google+

Новини

05.02.2013

Platinum Bank підбиває підсумки 2012 рокуУ 2012 році Platinum Bank продемонстрував виконання поставлених цілей згідно зі стратегією свого сфокусованого роздрібного розвитку. Протягом минулого року банк розширив свою продуктову лінійку, пропонував клієнтам вигідні умови і рішення у кредитуванні, розміщенні депозитів, вивів на ринок інноваційний інтернет-банк Platinum Click, а також активно розвивав проекти корпоративної соціальної відповідальності.

Однією з найбільш очікуваних і важливих подій минулого року стало відкриття нового інтернет-банку для фізичних осіб – Platinum Click. Дистанційне банківське обслуговування перетворює банківські продукти на по-справжньому масові: для клієнтів – це найпростіший спосіб управління своїми коштами, а для банків – найвигідніша система обслуговування. Максимально простий, розрахований на найбільш вимогливого користувача, Platinum Click повністю відповідає чим потребам. Його основна ідея – «Банк в кліку від тебе». Він для тих, хто цінує свій час, і не стане витрачати його на візит до відділення, хто хоче заробляти і не любить хитромудрих банківських продуктів. Клієнти Platinum Click отримують ще й низку бонусів у вигляді: додаткові 0,5% до ставки при самостійному відкритті депозиту через інтернет-банк; спеціальний продукт, доступний виключно для клієнтів інтернет-банку, «ощадний рахунок» – 15% річних на залишок; комісія за зовнішні платежі – 2 грн. на будь-який рахунок іншого банку незалежно від суми.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг