Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55







Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

05.02.2013

Platinum Bank підбиває підсумки 2012 року



У 2012 році Platinum Bank продемонстрував виконання поставлених цілей згідно зі стратегією свого сфокусованого роздрібного розвитку. Протягом минулого року банк розширив свою продуктову лінійку, пропонував клієнтам вигідні умови і рішення у кредитуванні, розміщенні депозитів, вивів на ринок інноваційний інтернет-банк Platinum Click, а також активно розвивав проекти корпоративної соціальної відповідальності.

Однією з найбільш очікуваних і важливих подій минулого року стало відкриття нового інтернет-банку для фізичних осіб – Platinum Click. Дистанційне банківське обслуговування перетворює банківські продукти на по-справжньому масові: для клієнтів – це найпростіший спосіб управління своїми коштами, а для банків – найвигідніша система обслуговування. Максимально простий, розрахований на найбільш вимогливого користувача, Platinum Click повністю відповідає чим потребам. Його основна ідея – «Банк в кліку від тебе». Він для тих, хто цінує свій час, і не стане витрачати його на візит до відділення, хто хоче заробляти і не любить хитромудрих банківських продуктів. Клієнти Platinum Click отримують ще й низку бонусів у вигляді: додаткові 0,5% до ставки при самостійному відкритті депозиту через інтернет-банк; спеціальний продукт, доступний виключно для клієнтів інтернет-банку, «ощадний рахунок» – 15% річних на залишок; комісія за зовнішні платежі – 2 грн. на будь-який рахунок іншого банку незалежно від суми.



 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку