Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

23.12.2012

«Платинові Стандарти» увійшли до Топ-3 КСВ кейсів у номінації «Корпоративне управління»Platinum Bank взяв участь у Національному конкурсі бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності, який вже вчетверте проводить Центр «Розвитку КСВ». За підсумками голосування кейс банку «Платинові Стандарти» увійшов до Топ-3 номінації «Корпоративне управління». «Платинові Стандарти» – зведення правил, яке організовує щоденну діяльність співробітників у відповідності з принципами корпоративної соціальної відповідальності.

Це своєрідний путівник, що дозволяє новим співробітникам безболісно влитися до колективу, організувати свою роботу і взаємодію всередині підрозділу, а в цілому допомагає усім працівникам зрозуміти принципи й правила роботи компанії, і дотримуватися їх у щоденній роботі.

При розробці «Платинових Стандартів» враховувались єдині принципи рівності можливостей у різноманітних аспектах: без шкоди національності, статі, віросповідання, віку, сексуальної орієнтації або фізичних обмежень працівників, а також питання етичного характеру і конфіденційності.

Детальніше в прес-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку