Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

28.11.2012

Усі відділення Platinum Bank стали доступними для людей з особливими потребамиУ листопаді Platinum Bank завершив переобладнання усіх своїх відділень для відвідання людей з особливими потребами. У відділеннях встановлені пандуси або кнопки виклику менеджера, який допоможе клієнту потрапити до відділення.

Тепер усі 72 відділення Platinum Bank обладнані пандусом для інвалідних візків, або кнопкою виклику менеджера, який допоможе клієнту з обмеженими фізичними можливостями потрапити до банку.

«Ми традиційно виступаємо за надання рівних можливостей без будь-яких обмежень для співробітників нашого банку. В Platinum Bank ми завжди раді надати робочі місця людям із відповідною кваліфікацією, незважаючи на будь-які обмеження фізичних можливостей. Сьогодні в банку на кваліфікованих позиціях працює 37 осіб із особливими потребами. Для нас важливо надавати рівні можливості не тільки співробітникам, але і щоб наші клієнти мали повноцінний доступ до послуг та продуктів банку», - говорить Денис Бродський, член КСВ комітету, HR-директор Platinum Bank.

Детальнійше в прес-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку