Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

02.05.2012

Депозит «Золоті сходи» – за необмежені можливості бізнесуPlatinum Bank пропонує юридичним особам та приватним підприємцям можливість примножувати свій капітал, маючи при цьому вільний доступ до грошей – депозит «Золоті сходи». Головна перевага цього депозиту – його гнучкість та мобільність.

«Одною з відмітних рис сучасного бізнесу в Україні є його динамічність та стрімкість. На прийняття рішень залишається все менше часу, а виконання поставлених задач, які можуть змінюватися щогодини, потребує знаходитися одночасно в декількох місцях. Депозит для власників такого бізнесу – це не просто засіб примноження свого капіталу, а й операційний інструмент діяльності. Тому він повинен бути надзвичайно гнучким. Саме таким є наш новий продукт – депозит «Золоті сходи». Він гнучкий та мобільний настільки, наскільки цього потребують умови сучасного бізнес-середовища», - відмітив Анджей Олійник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank.

Даний депозит не обмежений строками і кошти можуть бути затребувані і зняті тоді, коли вони потрібні. Також для цього продукту відсутня мінімальна та максимальна сума вкладу. Засоби можна поповнювати та знімати без будь-яких обмежень. А управління рахунком не потребує обов’язкової присутності в тому відділенні банку, де депозит був відкритий – для депозиту «Золоті сходи» це можна зробити віддалено, за допомогою системи «Інтернет-банкінг».

«При розробці депозиту «Золоті сходи» ми враховували потреби корпоративних клієнтів і керувалися прагненням створити такий продукт, який був би максимально комфортним та вигідним бізнесу. Відсоткова ставка залежить від фактичного щоденного залишку на депозитному рахунку. При збільшенні чи зменшенні суми депозиту, відсоткова ставка автоматично збільшується чи зменшується відповідно», - говорить Олександр Попов, начальник управління по роботі з бізнес-клієнтами Platinum Bank.

Більш детально в прес-релізі.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг