Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

02.05.2012

Депозит «Золоті сходи» – за необмежені можливості бізнесуPlatinum Bank пропонує юридичним особам та приватним підприємцям можливість примножувати свій капітал, маючи при цьому вільний доступ до грошей – депозит «Золоті сходи». Головна перевага цього депозиту – його гнучкість та мобільність.

«Одною з відмітних рис сучасного бізнесу в Україні є його динамічність та стрімкість. На прийняття рішень залишається все менше часу, а виконання поставлених задач, які можуть змінюватися щогодини, потребує знаходитися одночасно в декількох місцях. Депозит для власників такого бізнесу – це не просто засіб примноження свого капіталу, а й операційний інструмент діяльності. Тому він повинен бути надзвичайно гнучким. Саме таким є наш новий продукт – депозит «Золоті сходи». Він гнучкий та мобільний настільки, наскільки цього потребують умови сучасного бізнес-середовища», - відмітив Анджей Олійник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank.

Даний депозит не обмежений строками і кошти можуть бути затребувані і зняті тоді, коли вони потрібні. Також для цього продукту відсутня мінімальна та максимальна сума вкладу. Засоби можна поповнювати та знімати без будь-яких обмежень. А управління рахунком не потребує обов’язкової присутності в тому відділенні банку, де депозит був відкритий – для депозиту «Золоті сходи» це можна зробити віддалено, за допомогою системи «Інтернет-банкінг».

«При розробці депозиту «Золоті сходи» ми враховували потреби корпоративних клієнтів і керувалися прагненням створити такий продукт, який був би максимально комфортним та вигідним бізнесу. Відсоткова ставка залежить від фактичного щоденного залишку на депозитному рахунку. При збільшенні чи зменшенні суми депозиту, відсоткова ставка автоматично збільшується чи зменшується відповідно», - говорить Олександр Попов, начальник управління по роботі з бізнес-клієнтами Platinum Bank.

Більш детально в прес-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку