Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

11.03.2012

Platinum Bank зайняв 1 місце у рейтингу відкритості та системності українських компаній в фінансовому сегментіУ березні 2012 року видання «ГVардия» склало рейтинг відкритості та системності українських компаній в сфері корпоративної соціальної відповідальності, згідно з яким Platinum Bank займає 1 місце серед фінансових закладів і знаходиться на 6 місці у загальному рейтингу соціально відповідальних компаній України.

Усього в рейтингу взяла участь 41 компанія, що працює на території України, показники відкритості і прозорості яких оцінювалися, виходячи з надісланих компаніями анкет, публічних соціальних звітів, а також незалежних оцінок експертів – членів експертної ради.

«Робота нашого банку базується на принципах відповідального підходу і відкритості. Нам дуже приємно, що наші зусилля оцінили належним чином, адже ми впроваджуємо і розвиваємо політику відповідального відношення не тільки до клієнтів, але також і до суспільства та навколишнього середовища. Багато з наших проектів вже вийшли на новий рівень і мені приємно бачити якісні зміни. Ми допомагаємо не тільки малозабезпеченим родинам і дитячим будинкам, але і відкриваємо комп’ютерні класи і піклуємося про фінансову грамотність молодого покоління українців. Таким чином, наш банк стає невід’ємною частиною суспільства», коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Детальнійше в прес-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку