Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

13.02.2012

Platinum Bank - номер 1 по приросту депозитного портфелюВ 2011 році Platinum Bank став одним із лідерів на ринку роздрібного банківського кредитування. Успішна фінансова діяльність банку підтверджується показниками консолідованої фінансової звітності банківської системи відповідно до даних НБУ. Портфель депозитів фізичних осіб збільшився на 456% і Platinum Bank зайняв 1 місце по темпам приросту депозитного портфелю фізичних осіб (серед ТОП-30 банків по портфелю депозитів фізичних осіб). За підсумками року, банк увійшов у ТОП-10 по портфелю кредитів фізичних осіб в національній валюті, який збільшився на 230%.

Марк Івашко, Співзасновник і Головний Інвестиційний Директор Horizon Capital відзначив: «Управлінська команда банку чудово справляється з поставленими стратегічними задачами щодо досягнення фінансових результатів та посилення своєї присутності в країни. Нас доволі радує те, що банк є беззаперечним лідером роздрібного банківського сегменту та активно розвивається в сегменті корпоративної соціальної відповідальності, шляхом надання населенню країни додаткової цінності».

«2011 рік став стратегічно важливим для нас, за минулий рік роботи на ринку України, банк досяг визначних показників, що в більшості обумовлено правильно визначеною стратегією, а також якістю запропонованих продуктів. В цілому, такі успіхи у залученні депозитної бази допоможуть підтримати зростання нашого кредитного портфелю, а також забезпечити необхідний запас ліквідності. На сьогодні, ми ставимо перед собою ще більш амбіційні цілі щодо побудови легендарного фінансово-надійного та відповідального банку для своїх клієнтів та акціонерів. В 2012 році ми запропонуємо нашим клієнтам та бізнес-партнерам нові системи та послуги, які допоможуть нам досягати ще більших успіхів», - коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank. 

Більш детально в пресс-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку