Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

24.11.2011

Platinum Bank надав перший звіт про стійкий розвитокPlatinum Bank підготував перший звіт про стійкий розвиток «Бізнес з людяним обличчям» відповідно до міжнародного стандарту нефінансової звітності Global Reporting Initiative (GRI) у рамках зобов’язань перед Глобальним Договором ООН.

У звіті надано інформацію про цінності та стратегії банку, політику та програми корпоративної відповідальності, розвитку персоналу, соціальні та екологічні проекти.

«Звіт про стійкий розвиток Platinum Bank є логічним і очікуваним кроком у розвитку банку на ринку України. Наш банк – відповідальний банк, і щоб наші клієнти могли отримати очевидні докази, ми підготували свій перший звіт. Звіт демонструє, як наш банк втілює і розвиває політику відповідального ставлення не лише до клієнтів, але й до суспільства та навколишнього середовища. Саме тому ми обрали назву «Бізнес з людяним обличчям», яка найповніше відображає нашу стратегію розвитку, невід'ємною частиною якої є корпоративна соціальна відповідальність», коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

більше деталей в прес-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку