Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

02.11.2011

Platinum Bank підтримує підприємців України29 жовтня 2011 року Platinum Bank виступив генеральним партнером Конгресу підприємців «Призма 24» у Львові. У стратегії свого розвитку особливу увагу банк приділяє роботі з представниками малого та середнього бізнесу, усвідомлюючи їх важливу роль для розвитку економіки України.

Керівництво банку прийняло рішення підтримати організаторів Конгресу, основною метою якого було стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу в країні, а також налагодження комунікації між підприємцями Сходу і Заходу України.

«Конгрес надав унікальну можливість зібрати в одному приміщення представників малого та середнього бізнесу з усієї України для обміну досвідом та пропозиціями. Наш банк упевнений, що подібні заходи приносять взаємовигідну користь для організаторів та учасників - кожен отримує корисні контакти і нові, цікаві пропозиції для розвитку свого бізнесу. Ми раді, що змогли надати підприємцям таку можливість», коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Під час Конгресу Platinum Bank також представив свою пропозицію підприємцям, яка дозволить їм значно зміцнити свій фінансовий стан і розвивати бізнес.

Детальніше в прес-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку