Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

26.09.2011

Вітрильний спорт доступний усім24 вересня 2011 року в Україні в двадцять перше відбувається вітрильна регата «Добрий спомин», присвячена пам’яті яхтсменів та діячів вітрильного спорту, яких з нами вже немає. Цього року метою регати, окрім самих змагань, є заходи із розвінчання основних міфів, що оточують цей давній вид спорту. Зокрема, міф про те, що вітрильництво – спорт для обраних, доступний лише заможним людям. Також організатори регати «Добрий Спомин» ставлять перед собою завдання з популяризації українського яхтингу, розуміючи під цим виявлення найбільш актуальних проблем, що заважають повноцінному розвитку виду спорту, та надання пропозицій для їх вирішення.

«Багато людей переконані, що вітрильний спорт – це привілей заможних та знаменитих. Але це не так. Адже вітрильний спорт існував та активно розвивався у радянські часи, коли такого класу, як «заможні люди», не існувало в принципі. Тому я думаю, що все залежить передусім від ставлення людей. Звісна річ, якщо порівнювати вітрильний спорт із баскетболом, то останній значно доступніший для всіх. Водночас, це пояснюється тим фактом, що в баскетбол можна грати де завгодно, а «ходити під вітрилом» - тільки на воді. До того ж, цей спорт тільки починає набирати популярності, і кількість його прихильників збільшується. Для того, щоб займатися вітрильним спортом, не обов’язково мати власну яхту», - розповідає Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Детальніше в прес-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку