Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

05.09.2011

Провідні компанії інвестують в підвищення комп’ютерної та фінансової грамотності школярівІнститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Platinum Bank оголошують конкурс з педагогічної майстерності. Він проводиться у рамках пілотного проекту «Pt - Перспективні технології навчання». Партнерами спільного проекту, що дозволить українським школам запровадити в процес здобуття освіти комп'ютерні технології, виступили «Майкрософт Україна» і «МТС УКРАЇНА».

Час, коли цифрові та мобільні уроки, а також уроки фінансової грамотності стануть обов'язковими дисциплінами, вже наближається. Адже навіть сьогодні важко уявити школяра без мобільного телефону, Інтернету та знання курсу валют.

В результаті, вісім шкіл-переможців будуть обладнані комп'ютерними класами, оснащеними технікою і меблями бувшими у використанні. Це дозволить учням на практиці, у більш доступній і ігровій формі, освоювати теоретичні знання з економіки, що значно полегшить і прискорить засвоєння предмету.

Детальніше в пресс-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку