Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

16.07.2007

IMB Group Public Ltd підписала угоду про фінансування з крупним міжнародним приватним інвестиційним фондомКиїв, 11 травня 2007 року компанія IMB Group Public Ltd, провідний холдинг, що спеціалізується на кредитуванні фізичних осіб на українському ринку (далі – IMB Group або Компанія), оголосила, що погодилась з умовами фінансування компанією Warburg Pincus, міжнародним фондом прямих інвестицій, згідно яких фонд інвестує до 60 мільйонів доларів США у заплановане збільшення акціонерного капіталу IMB Group до 100 мільйонів доларів США.

Warburg Pincus є досвідченим інвестором в галузі фінансових послуг та проводить активну інвестиційну діяльність в Центральній та Східній Європі. Як частина умов угоди, теперішній власник контрольного пакету акцій Компанії, Horizon Capital, що є провідною управляючою компанією – приватним інвестиційним фондом в Україні, прийме на себе зобов’язання зробити додаткові інвестиції в розмірі 15 мільйонів доларів США.

Після завершення процесу збільшення акціонерного капіталу Компанії Warburg Pincus матиме значну участь в Спостережній раді IMB Group та надаватиме допомогу у подальшому розвитку Компанії на стратегічному рівні. У зв’язку з цим оголошенням, IMB Group встановила ціну при збільшення акціонерного капіталу в 79.92 доларів США за акцію, оцінюючи компанію після здійснення інвестиції в 263.5 мільйонів доларів США. Остаточна сума інвестиції в IMB Group компанією Warburg Pincus буде визначена після раунду запропонування збільшення акціонерного капіталу усім існуючим акціонерам, що користуються переважним правом купівлі частки в ході придбання акцій нового випуску, яке матиме місце наприкінці травня. Інвестиція підлягає ряду умов, включаючи, але не обмежуючись погодженням з боку НБУ.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг