Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

16.07.2007

IMB Group Public Ltd підписала угоду про фінансування з крупним міжнародним приватним інвестиційним фондомКиїв, 11 травня 2007 року компанія IMB Group Public Ltd, провідний холдинг, що спеціалізується на кредитуванні фізичних осіб на українському ринку (далі – IMB Group або Компанія), оголосила, що погодилась з умовами фінансування компанією Warburg Pincus, міжнародним фондом прямих інвестицій, згідно яких фонд інвестує до 60 мільйонів доларів США у заплановане збільшення акціонерного капіталу IMB Group до 100 мільйонів доларів США.

Warburg Pincus є досвідченим інвестором в галузі фінансових послуг та проводить активну інвестиційну діяльність в Центральній та Східній Європі. Як частина умов угоди, теперішній власник контрольного пакету акцій Компанії, Horizon Capital, що є провідною управляючою компанією – приватним інвестиційним фондом в Україні, прийме на себе зобов’язання зробити додаткові інвестиції в розмірі 15 мільйонів доларів США.

Після завершення процесу збільшення акціонерного капіталу Компанії Warburg Pincus матиме значну участь в Спостережній раді IMB Group та надаватиме допомогу у подальшому розвитку Компанії на стратегічному рівні. У зв’язку з цим оголошенням, IMB Group встановила ціну при збільшення акціонерного капіталу в 79.92 доларів США за акцію, оцінюючи компанію після здійснення інвестиції в 263.5 мільйонів доларів США. Остаточна сума інвестиції в IMB Group компанією Warburg Pincus буде визначена після раунду запропонування збільшення акціонерного капіталу усім існуючим акціонерам, що користуються переважним правом купівлі частки в ході придбання акцій нового випуску, яке матиме місце наприкінці травня. Інвестиція підлягає ряду умов, включаючи, але не обмежуючись погодженням з боку НБУ. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку