Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

17.07.2007

IMB Group Ltd оголосила про завершення додаткової емісії акцій на 100 мільйонів доларів СШАПровідна глобальна компанія прямого інвестування Warburg Pincus інвестувала 43,8 мільйонів доларів США разом з існуючими акціонерами Horizon Capital та East Capital та великим Американським Інвестиційним банком.

IMB Group Public Ltd. (IMBG), провідна компанія, яка спеціалізується на кредитування приватних осіб, оголосила про завершення додаткової емісії акцій на 100 мільйонів доларів США. Ціна за акцію склала 79,92 доларів США, що оцінило компанію в 263,5 мільйонів доларів США. Існуючи акціонери Horizon Capital та East Capital та Американський Інвестиційний банк, а також міноритарні акціонери викупили 56,2 мільйона доларів США додаткової емісії, в той час як додаткові 43,8 мільйонів доларів США були придбані компанією Warburg Pincus, глобальним фондом прямого інвестування.

За умовами угоди, Horizon Capital, контролюючий акціонер Групи до додаткової емісії, підписав договір про корпоративне управління та договір між акціонерами, який забезпечує спільний контроль для Horizon Capital та Warburg Pincus. До Спостережної ради увійдуть три представники компанії Horizon Capital, два представники компанії Warburg Pincus та один представник компанії East Capital.

Грегорі Краснов, виконавчий директор IMBG, зазначив: «Ми в захваті від залучення коштів в розмірі 100 мільйонів доларів США в акціонерний капітал Групи, які будуть направлені на розвиток іпотечного та споживчого кредитування IMBG в Україні. Ми вдячні за постійну підтримку нашим існуючим інституціональним акціонерам, які цією угодою забезпечили нас значними фінансовими ресурсами та задоволені залученням інвестиційної компанії такого високого рівня як Warburg Pincus. Ми маємо надію використовувати досвід роботи Warburg Pincus з менеджментом для створення компаній, що швидко зростають, в Центральній та Східній Європі. Ми впевнені, що глибокі знання Warburg Pincus нашого ринку та угоди в сфері фінансових послуг збільшать ринкову вартість IMBG для наших акціонерів».

Петер Уілсон, генеральний директор компанії прямого інвестування Warburg Pincus, відзначив: «Ми із захопленням ставимося до бізнесу, побудованому командою менеджерів IMBG та вважаємо, що інвестиція в розвиток Групи - це чудова можливість налагодити партнерські відносини з високопрофесійною командою менеджменту для подальшого зміцнення лідерських позицій IMBG на швидкозростаючому ринку іпотечного та споживчого кредитування в Україні. Ця інвестиція продовжить тренд інвестицій фонду Warburg Pincus в швидкозростаючі компанії фінансового ринку, а також в Центральну та Східну Європу».

Олександр Мунтяну, старший віце-президент компанії Horizon Capital, відзначив: «Як акціонер-засновник IMBG ми вітаємо залученням значної суми інвестицій для подальшого розвитку Групи. Група досягла значних успіхів протягом останніх двох років роботи і нам приємно, що інші солідні інвестори визнають високий рівень менеджменту, міцну ринкову позицію та якість акціонерів компанії».

Марго Якобс, старший аналітик компанії East Capital, відзначила: «Ми вітаємо входження компанії Warburg Pincus в якості спільного інвестора в IMBG та вважаємо, що внесок цієї компанії протягом наступних років допоможе IMBG створити високорозвинутий іпотечний та споживчий кредитний бізнес України. Збільшення капіталу забезпечить гарну основу для продовження динамічного зростання IMBG. Ми раді, що беремо участь у цьому».

Ринок споживчого кредитування в Україні - один з найбільш швидко зростаючих ринків в Європі, темпи збільшення якого становлять понад 100% протягом останніх п’яти років. Група IMBG займає міцні позиції на цьому ринку, що дозволило їй збільшити свій портфель з кредитування приватних осіб з 9 мільйонів доларів США на початку 2006 р. до більш ніж 71 мільйонів доларів США сьогодні. IMBG планує продовжувати стабільно нарощувати обсяги кредитування за рахунок географічної експансії та розширення спектру кредитних продуктів. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку