Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

20.01.2011

Platinum Bank один підписантом Декларації про відповідальне бізнес-партнерство19 січня 2011р. в Прем'єр-Палаці відбулося підписання Декларації про відповідальне бізнес-партнерство. Ініціатором підписання цього документу став Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності за підтримки Посольства Норвегії в Україні.

17 компаній погодилися стати підписантами та вводити практики відповідального бізнес-партнерства в Україну, серед них: Platinum Bank, AVIS, ProCredit Bank, DTEK, «Кока-Кола Беверіджиз Україна», Novo Nordisk, Pact, Правова група «Павленко і Побережнюк», «Siemens Україна»,Міжнародний інститут бізнесу, Центр «Розвитку КСВ», АТ «Пласке», Grayling, British Council, «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс України», Українська Асоціація зі зв'язків з громадськістю, «МТС-Україна».

Вже більше року в Platinum Bank діє принцип Go Green, який багато в чому відображає деякі принципи цієї декларації. Тому не можна сказати, що тільки зараз відбудуться радикальні зміни в політиці банку. Однак завдяки принципу відповідальної закупівлі банк офіційно вийде на новий рівень. Участь Platinum Bank у даній угоді - це ще один крок, який наближає нас всіх до дійсно відповідального відношення до суспільства та навколишнього середовища.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг