Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

20.01.2011

Platinum Bank один підписантом Декларації про відповідальне бізнес-партнерство19 січня 2011р. в Прем'єр-Палаці відбулося підписання Декларації про відповідальне бізнес-партнерство. Ініціатором підписання цього документу став Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності за підтримки Посольства Норвегії в Україні.

17 компаній погодилися стати підписантами та вводити практики відповідального бізнес-партнерства в Україну, серед них: Platinum Bank, AVIS, ProCredit Bank, DTEK, «Кока-Кола Беверіджиз Україна», Novo Nordisk, Pact, Правова група «Павленко і Побережнюк», «Siemens Україна»,Міжнародний інститут бізнесу, Центр «Розвитку КСВ», АТ «Пласке», Grayling, British Council, «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс України», Українська Асоціація зі зв'язків з громадськістю, «МТС-Україна».

Вже більше року в Platinum Bank діє принцип Go Green, який багато в чому відображає деякі принципи цієї декларації. Тому не можна сказати, що тільки зараз відбудуться радикальні зміни в політиці банку. Однак завдяки принципу відповідальної закупівлі банк офіційно вийде на новий рівень. Участь Platinum Bank у даній угоді - це ще один крок, який наближає нас всіх до дійсно відповідального відношення до суспільства та навколишнього середовища. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку