Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

03.10.2007

IMB Group провела Загальні Збори АкціонерівКиїв, 28 вересня, 2007. IMB Group Public Ltd (IMBG), провідна холдингова компанія з споживчого кредитування в Україні оголосила сьогодні, що вона провела чергові Загальні Збори Акціонерів. На зборах були затверджені наступні питання:

  • Виділення міноритарної частки акцій Компанії до Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) та для цілей Плану Опціонів на Акції Керівництву (MSOP) поза процесом переважного права на викуп акцій.
  • Прийняття в новій редакції Статей Інкорпорації Компанії.
  • Погодження затвердженого аудитом фінансового звіту за 2006 рік.
  • Обрання Nacouzi & Co Limited новим місцевим аудитором Компанії.

Випуск акцій на користь IFC значно підвищує вартість компанії завдяки репутації IFC на ринку та її видатному інвестиційному досвіду. Компанія планує завершити процес додаткового випуску акцій з IFC до кінця поточного року. В той же час, IMBG продовжує залучати вище керівництво з міжнародного ринку, виникла необхідність збільшити розмір MSOP щоб поглибити спільне партнерство між акціонерами та керівництвом.

На кінець, нові Статті Інкорпорації продовжують традицію висування IMBG на "перший план” компаній, що здійснюють діяльність в Україні та які просувають найкращі стандарти корпоративного управління. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку