Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Google+

Новини

03.10.2007

IMB Group провела Загальні Збори АкціонерівКиїв, 28 вересня, 2007. IMB Group Public Ltd (IMBG), провідна холдингова компанія з споживчого кредитування в Україні оголосила сьогодні, що вона провела чергові Загальні Збори Акціонерів. На зборах були затверджені наступні питання:

  • Виділення міноритарної частки акцій Компанії до Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) та для цілей Плану Опціонів на Акції Керівництву (MSOP) поза процесом переважного права на викуп акцій.
  • Прийняття в новій редакції Статей Інкорпорації Компанії.
  • Погодження затвердженого аудитом фінансового звіту за 2006 рік.
  • Обрання Nacouzi & Co Limited новим місцевим аудитором Компанії.

Випуск акцій на користь IFC значно підвищує вартість компанії завдяки репутації IFC на ринку та її видатному інвестиційному досвіду. Компанія планує завершити процес додаткового випуску акцій з IFC до кінця поточного року. В той же час, IMBG продовжує залучати вище керівництво з міжнародного ринку, виникла необхідність збільшити розмір MSOP щоб поглибити спільне партнерство між акціонерами та керівництвом.

На кінець, нові Статті Інкорпорації продовжують традицію висування IMBG на "перший план” компаній, що здійснюють діяльність в Україні та які просувають найкращі стандарти корпоративного управління.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг