Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

20.12.2007

ЄБРР та IMB Group продовжують підтримку споживчого кредитування в УкраїніКредит на суму 20 млн. доларів Міжнародному Іпотечному Банку

Київ, 19 грудня 2007 р. ЄБРР надає кредит на суму 20 млн. доларів США Міжнародному Іпотечному Банку (МІБ), спеціалізованій фінансовій установі, яка займається іпотечним та споживчим кредитуванням в Україні. Кредит надасть середньострокове фінансування для розвитку діяльності МІБ у галузі споживчого кредитування.

З щорічним зростанням на рівні більше 100 відсотків та загальним обсягом операцій приблизно 6,8 млрд. дол., споживче кредитування є одним з найновіших та найбільш швидко зростаючих сегментів українського фінансового сектору. Тому для ЄБРР є дуже важливою підтримка професійних спеціалізованих фінансових установ у галузі споживчого кредитування в Україні з метою розширення спектру та доступності продуктів, які вони пропонують клієнтам та розповсюдження найкращої міжнародної практики щодо кредитування, у таких галузях як управління ризиками та надання інформації. Новий кредит сприятиме підтримці зусиль ЄБРР щодо підвищення стандартів діяльності у галузі споживчого кредитування в Україні.

За словами Директора ЄБРР в Україні Камена Захарієва, довгострокова стратегія Банку полягає в створенні стабільної та прозорої законодавчої бази у галузі споживчого кредитування, яка, разом з значним портфелем інвестицій, з часом дозволить розвинути ринки капіталу в Україні. «Ми впевнені, надане нами фінансування МІБ, який має сильне керівництво та значний досвід в іпотечному та споживчому кредитуванні, дозволить їм здобути лідируючу позицію в цій галузі», - додав він.

Тодд Еспозіто, Фінансовий директор IMB Group та член Правління МІБ додав: «Співробітництво з такою організацією як ЄБРР сприяє підвищенню репутації IMB Group, яка зосереджується на роздрібній банківській діяльності та споживчому кредитуванні в Україні. МІБ розширює свою присутність в Україні в 2007 та 2008 роках, та буде використовувати кошти для збільшення свого портфелю фінансових продуктів».

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. За даними на кінець листопада 2007 р. він взяв зобов'язання щодо надання інвестицій на суму більше 3,12 млрд. євро в рамках більше ніж 156 проектів. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку