Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

28.10.2010

Dragon Capital виступить організатором дебютного випуску облігацій Plаtinum Bank«Platinum Bank є надійним позичальником з надзвичайно високими показниками адекватності капіталу і рентабельності завдяки фокусу на найбільш високодоходних сегментах ринку. Саме тому ми оцінюємо його облігації як украй привабливий продукт для місцевих і іноземних інвесторів, - говорить Максим Нефьодов, директор інвестиційно-банківського департаменту Dragon Capital. - На користь Банку також говорить його висока якість корпоративного управління і багатолітній досвід співпраці з міжнародними фінансовими інститутами (IFC, EBRD, Fmo/deg, OPIC) в рамках залучення довгострокового боргового фінансування»

Platinum Bank є одним з найбільш капіталізованих банків України - згідно звітності банку за 2009 р., аудірованной по МСФО, показник загальної адекватності сукупного капіталу банку склав близько 90%. Рівень прибутковості банку по показнику рентабельності капіталу (ROE) є одним з найвищих в українській банківській системі - 16,6% за даними звітності Банку за 1 півріччя 2010 г по МСФО.

«Динаміка наших фінансових показників підтверджує правильність і стійкість стратегії банку. Консервативний підхід до вибору позичальників в докризовий період дозволив нам уникнути масштабних списань: проблемні кредити на дату останньої звітності, оцінені по МСФО, складають лише близько 5% кредитного портфеля. В результаті в 2009 році ми заробили 69 млн. грн. чистого прибутку і плануємо розширювати кредитування якісних позичальників за рахунок притягнених засобів», - повідомляє Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку