Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Google+

Новини

28.10.2010

Dragon Capital виступить організатором дебютного випуску облігацій Plаtinum Bank«Platinum Bank є надійним позичальником з надзвичайно високими показниками адекватності капіталу і рентабельності завдяки фокусу на найбільш високодоходних сегментах ринку. Саме тому ми оцінюємо його облігації як украй привабливий продукт для місцевих і іноземних інвесторів, - говорить Максим Нефьодов, директор інвестиційно-банківського департаменту Dragon Capital. - На користь Банку також говорить його висока якість корпоративного управління і багатолітній досвід співпраці з міжнародними фінансовими інститутами (IFC, EBRD, Fmo/deg, OPIC) в рамках залучення довгострокового боргового фінансування»

Platinum Bank є одним з найбільш капіталізованих банків України - згідно звітності банку за 2009 р., аудірованной по МСФО, показник загальної адекватності сукупного капіталу банку склав близько 90%. Рівень прибутковості банку по показнику рентабельності капіталу (ROE) є одним з найвищих в українській банківській системі - 16,6% за даними звітності Банку за 1 півріччя 2010 г по МСФО.

«Динаміка наших фінансових показників підтверджує правильність і стійкість стратегії банку. Консервативний підхід до вибору позичальників в докризовий період дозволив нам уникнути масштабних списань: проблемні кредити на дату останньої звітності, оцінені по МСФО, складають лише близько 5% кредитного портфеля. В результаті в 2009 році ми заробили 69 млн. грн. чистого прибутку і плануємо розширювати кредитування якісних позичальників за рахунок притягнених засобів», - повідомляє Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг