Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

21.04.2008

IFC розширює підтримку фінансування житла в УкраїніКиїв, Україна, 21 квітня 2008 року — IFC, підрозділ Групи Світового банку з розвитку приватного сектору, розширює свою співпрацю з компанією IMB Group Public Limited (IMB Group) та її дочірньою структурою - Міжнародним Іпотечним Банком (МІБ), щоб підтримати розвиток житлового фінансування в Україні. МІБ – це єдиний універсальний банк в Україні, що зосереджує свою діяльність на ринку іпотеки. Інвестиція IFC сприятиме скороченню дефіциту житла в Україні, а також дасть можливість значній частині населення з низьким та середнім рівнем доходів покращити свої житлові умови.

IFC надає банку довгострокову кредитну лінію у розмірі 75 мільйонів доларів США під забезпечення іпотечними активами, з метою зміцнити діяльність банку з іпотечного кредитування та підтримати заплановану ним сек’юритизацію пулу житлових іпотек. IFC також інвестує 10 мільйонів доларів США в акціонерний капітал IMB Group для зміцнення капітальної бази та посилення конкурентоспроможності компанії.

Це вже друга інвестиція IFC у IMB Group та її дочірні структури. У 2007 році IFC надала МІБ кредитну лінію обсягом сім мільйонів доларів США на розвиток іпотечного фінансування.

«Партнерство між IFC та IMB Group демонструє наше спільне прагнення досягти вагомого позитивного впливу на розвиток фінансування житла та банківських послуг в Україні. Ми пишаємося тим, що IFC обрала IMB Group та Міжнародний Іпотечний Банк для того, щоб розширити сферу своєї діяльності в Україні. Інвестиція IFC в акціонерний капітал нашої компанії та кредитне фінансування свідчать про впевненість IFC у нашій бізнес стратегії, належному корпоративному управлінні та прозорості», - зазначив Грег Краснов (Greg Krasnov), голова правління Міжнародного Іпотечного Банку.

«Фінансування житла - це стратегічно важлива сфера діяльності IFC, оскільки саме її розвиток дає поштовх для зростання економіки, створення нових робочих місць та зміцнення підприємницької ініціативи. Ми раді нагоді працювати з IMB Group, щоб покращити доступ населення до житлового фінансування та запровадити на ринку стандартизовані іпотечні продукти та процедури», - наголосила Мамта Шах (Mamta Shah), директор IFC з міжнародних фінансових ринків.

Додаткова інформація

IFC, член Групи Світового банку, сприяє сталому економічному зростанню країн, що розвиваються, інвестуючи у приватний сектор, мобілізуючи капітал на місцевих та міжнародних фінансових ринках, а також надаючи компаніям і урядам консультативні послуги та послуги з управління ризиками. Бачення IFC полягає у тому, що сталий економічний розвиток відкриває можливості людям подолати бідність і поліпшити своє життя. У 2007 фінансовому році IFC інвестувала 8,2 мільярда доларів США та додатково мобілізувала 3,9 мільярда доларів США через участь у синдикатах та структурованому фінансуванні у 299 інвестиційних проектів у 69 країнах що розвиваються. IFC також надавала консультативні послуги у 97 країнах. Більш детальна інформація на веб-сайті www.ifc.org

Україна стала акціонером та членом IFC у 1993 році. Станом на 15 березня 2008 року, IFC інвестувала 886,7 мільйона доларів США у 38 проектів в Україні. IFC стрімко розширює свою інвестиційну програму, спрямовуючи кошти у фінансовий, аграрний та паливно-енергетичний сектори, а також у сферу послуг, роздрібну торгівлю, розвиток індустрії будівельних матеріалів та інфраструктуру. IFC також пропонує в Україні консультативні програми з розвитку лізингу, агро бізнесу, іпотечного фінансування та удосконалення середовища для ведення бізнесу. Більш детальна інформація на веб сайті www.ifc.org/ukraine

ІMB Group Public Limited

IMB Group Public Limited (IMB Group) – українська провідна фінансова компанія, яка сфокусована на кредитуванні фізичних осіб. IMB Group працює під брендами Міжнародного Іпотечного Банку (МІБ) та компанії Family Credit. Ці компанії пропонують іпотечні кредити, споживчі кредити, кредити готівкою та депозити. Обидві компанії на 100 відсотків належать IMB Group. Основними акціонерами IMB Group є Horizon Capital, Warburg Pincus та East Capital з акціями, що котируються на Віденській Біржі та глобальними депозитарними розписками (ГДР), розміщеними з Bank of New York/Mellon Більш детальна інформація на вебсаті www.imbgroup.com.ua 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку