Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

29.10.2009

Platinum Bank впроваджує заходи, направлені на підвищення якості обслуговування.Platinum Bank продовжує впроваджувати заходи, направлені на підвищення якості обслуговування. З цією метою банк стартував акцію «Встав свої 5 копійок», в рамках якої, кожен клієнт, може висловити свої побажання, зауваження, а також пропозиції стосовно роботи Platinum Bank та якості обслуговування в ньому.

Свої 5 копійок можете вставити і Ви! Для цього необхідно завітати до нашого відділення, та заповнити анкету, в якій можете викласти свої думки стосовно покращення роботи Platinum Bank. Після заповнення, анкету необхідно кинути в спеціальний бокс, в якому вона буде зберігатись до моменту вилучення експертами, відповідаючи ми за контроль якості послуг. Також можна написати свої ідеї за адресою 5k@platinumbank.com.ua. Всі відповіді будуть розглянуті в обов’язковому порядку, а найкращі пропозиції прийняті до уваги для удосконалення процесу обслуговування клієнтів. Їх автори будуть нагороджені цінними подарунками від PlatinumBank. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку