Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

22.06.2016

Platinum Bank запрошує маленьких банкірів до Міста професій 2016Запрошуємо всіх бажаючих разом із родинами відвідати дитяче «Місто професій» в Києві, яке відбудеться 25 червня в парку ім. Т. Шевченка (вул. Терещенківська, 24).

На 100 майданчиках діти матимуть можливість пройти майcтер-класи від справжніх професіоналів та влаштуватися на роботу. Дітки спробують себе в ролі різних професій, наприклад, банкір, рятівник, пожежник, інспектор, лікар і т.д. Цей досвід дозволить їм зрозуміти значення тієї чи іншої професії та допоможе у майбутньому виборі.

Участь у Місті професій стала для Platinum Bank вже доброю традицією. На минулих вихідних свято завітало до Дніпра. Працівники Банку розповіли гостям цікаві особливості професії банкіра, історії виникнення грошей та особливості валют різних країн. А головне, свято подарувало можливість весело та с користю провести сімейний дозвілля.

Загалом, у цьому році планується проведення Міста професій у 18 містах України. Крім Дніпра цього літа Platinum команда вже відвідала Білу Церкву, Чернігів, Черкаси, Хмельницький та Чернівці.

Найближчим часом Місто професій завітає до Кіровограду, Івано-Франківська та Полтави. Тож, слідкуйте на сторінках Platinum Bank у Facebook та VK за часом і місцем розташування та подорожуйте разом з нами.  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку