Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

16.06.2016

Platinum Академія відкрила свої дверіПроцес професійного розвитку в Platinum Bank став ще цікавішецікавішим. Ми відкрили Platinum Академію - новий формат системи навчання. Тепер співробітники команди пунктів продажів Express проходять шлях від студента до академіка.

В Академії є два факультети:

1. Факультет фінансового консалтингу для експертів і провідних експертів:

На факультеті студенти вивчають банківські продукти, роботу з клієнтами та стають справжніми професіоналами з продажу банківських послуг.

2. Факультет управління персоналом для старших експертів:

На факультеті студенти вивчають менеджмент і стають успішними керівниками своєї команди.

Як проходить навчання в Академії?

Кожен новий співробітник каналу Express проходить програму підготовки, по закінченню якої стає студентом Platinum Академії.

Всі студенти беруть участь в тренінгах, семінарах, вивчають курси дистанційного навчання в Platinum School. У кожного регіону є викладач (регіональний тренер), до якого завжди можна звернутися по допомогу. Викладачі регулярно спілкуються по телефону зі студентами, щоб поліпшити їх рівень знань, а фахівці з якості проводять оцінку вмінь. А щокварталу студенти здають справжню сесію (атестацію). Всі свої досягнення, результати навчання і рекомендації від викладача студенти можуть побачити у віртуальній заліковці.

Весь процес навчання в Академії схожий на гру: проводяться конкурси та змагання, переможцям вручаються нагороди - бейджі. Навесні пройшов конкурс «Найкреативніше 8 березня», після якого співробітники секторів продажів Одеської, Сумської, Хмельницької та Львівської області 2 отримали бейдж «Креативність».

Ну і який же навчальний заклад без дипломів? Після успішного проходження програми навчання студент отримує «вчений ступінь» Академії! Диплом урочисто вручають керівники студентів і викладачі. З моменту відкриття Академії за перший квартал дипломовано 49 експертів і 33 старших експертів. Колеги фотографуються з дипломованими студентами, а фотографії публікуються у віртуальній галереї слави на сайті Академії.

Окрім того, що унікальний дизайн дипломів спеціально розроблявся для Академії, вони відповідають нашій політиці Go Green: для виробництва дипломів використано палітурний картон із перероблених матеріалів, а значить, ми не чинимо негативного впливу на природу та раціонально використовуємо ресурси.

З появою Академії співробітники стали ще більше залученими до свого професійного розвитку! 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку