Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

09.06.2016

Картковий вектор розвитку Platinum BankУ Platinum Bank створений департамент карткового та транзакційного бізнесу. Дане рішення прийнято з метою вивести Банк в лідери роздрібного банкінгу, що є логічною складовою глобальної стратегії розвитку Platinum Bank.

Банківська кредитна карта – важливий інструмент роздрібного банку для встановлення довгострокових відносин з клієнтом. Карта є ключем доступу до всього спектру продуктів та послуг банку і дозволяє управляти поведінкою клієнта на різних етапах його життєвого циклу в банку. Також це потужний інструмент крос продажів. Саме тому картковий бізнес обраний одним з основних векторів розвитку Platinum Bank.

Очолить даний напрямок в Platinum Bank Денис Саприкін, який, за словами Голови Правління Костянтина Смольського, має більше 15 років досвіду роботи з провідними картковими банками, як із закордонним, так і українським капіталом. «Бажаю Денису та його команді успіхів і не сумніваюся, що вже найближчим часом карткові продукти Platinum Bank стануть найпривабливішими на вітчизняному ринку», – переконаний Банкір.

На сьогоднішній день Platinum Bank є учасником платіжної системи Visa та найближчим часом планує отримати статус учасника системи MasterCard. Крім того планується наростити співробітництво з національною платіжною системою «Простір».

 «Клієнти Platinum Bank заслуговують на найкращі карткові продукти, тому до кінця поточного року ми плануємо вдосконалити та розвинути існуючий функціонал кредитних карт. Крім того в найближчих планах розробити і впровадити кобрендові проекти з найбільш відомими на роздрібному ринку брендами», – поділився планами нещодавно призначений керівник карткового бізнесу Денис Саприкін. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку