Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Google+

Новини

20.05.2016

Ігор Дорошенко призначений Головним Виконавчим директором (CEO) PT PLATINUM PUBLIC LIMITEDЗгідно з рішенням акціонерів холдингу PT PLATINUM PUBLIC LIMITED (Кіпр) Ігор Дорошенко призначений Головним Виконавчим директором холдингу.

 

Дмитро Зінков, Голова Спостережної Ради Platinum Bank, прокоментував: «Ігор Дорошенко, відомий та успішний банкір із багатолітнім досвідом, який раніше очолював «Банк Михайлівський». Його прихід до Platinum Bank дозволить зміцнити позиції банку на ринку й отримати синергію найкращого досвіду та технологій для досягнення наших стратегічних цілей».

 

Ігор Дорошенко зазначив: «Я радий приєднатися до команди Platinum Bank, яка завжди вирізнялася інноваційним підходом до ведення бізнесу та відповідальним ставленням до спільноти. Я переконаний, що разом із талановитою командою топ-менеджерів та працівників банку ми досягнемо вражаючих успіхів у розвитку бізнесу. Я зацікавлений у динамічному розвитку Platinum Bank, запровадженні інновацій та втіленні нових амбіційних планів».

 

Холдинг PT PLATINUM PUBLIC LIMITED (Кіпр) є власником 100% акцій Platinum Bank (Україна).Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг