Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

20.05.2016

Ігор Дорошенко призначений Головним Виконавчим директором (CEO) PT PLATINUM PUBLIC LIMITEDЗгідно з рішенням акціонерів холдингу PT PLATINUM PUBLIC LIMITED (Кіпр) Ігор Дорошенко призначений Головним Виконавчим директором холдингу.

 

Дмитро Зінков, Голова Спостережної Ради Platinum Bank, прокоментував: «Ігор Дорошенко, відомий та успішний банкір із багатолітнім досвідом, який раніше очолював «Банк Михайлівський». Його прихід до Platinum Bank дозволить зміцнити позиції банку на ринку й отримати синергію найкращого досвіду та технологій для досягнення наших стратегічних цілей».

 

Ігор Дорошенко зазначив: «Я радий приєднатися до команди Platinum Bank, яка завжди вирізнялася інноваційним підходом до ведення бізнесу та відповідальним ставленням до спільноти. Я переконаний, що разом із талановитою командою топ-менеджерів та працівників банку ми досягнемо вражаючих успіхів у розвитку бізнесу. Я зацікавлений у динамічному розвитку Platinum Bank, запровадженні інновацій та втіленні нових амбіційних планів».

 

Холдинг PT PLATINUM PUBLIC LIMITED (Кіпр) є власником 100% акцій Platinum Bank (Україна). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку