Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

07.06.2009

Platinum Bank став спонсором регати «Кубок Вадима Гетьмана»3-8 червня на Київському водосховищі відбулася десята щорічна крейсерська регата для яхт 1/4 класу, присвячена пам'яті Вадима Гетьмана, першого голови Національного банку України. Platinum Bank виступив одним із спонсорів регати. У тому числі, одним з учасників регати в крейсерською класі стала яхта «Platinum Bank - Krasboat» (капітан - Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank).

На сьогоднішній день регата «Кубок Вадима Гетьмана» є найпрестижнішої крейсерською регатю в Україні. В регаті взяли участь 8 дитячих катамаранів, 5 яхт класу 49er, 6 катамаранів класу «TopCat» і 17 вітрильних яхт. Серед учасників було багато провідних банкірів та бізнесменів України, а також призери чемпіонатів світу, Європи, СРСР у різних класах, учасники Whitbread.

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank відзначив, що: «Як і банківський бізнес, вітрильний спорт - це заняття з великою відповідальністю і дисципліною.Тільки якщо команда працює злагоджено і дотримується встановлених правил і традицій, вона проходить всі вузькі місця, мілині і виходить переможцем. Цих же принципів роботи ми дотримуємося в управлінні нашим банком.Тому ми раді підтримати регату Гетьмана, і сподіваємося, що наша участь допоможе розвитку парусного спорту в Україні».

Більше фотографій. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку