Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

14.12.2015

Platinum Bank реалізував нову концепцію взаємодії з клієнтами за сприяння Ареон КонсалтингPlatinum Bank за сприяння Ареон Консалтинг успішно завершив запровадження нової, клієнтоорієнтованої концепції роботи з проблемною заборгованістю, яка дає можливість ефективно керувати процесами взаємодії, оптимізувати вихідні комунікації та знизити інформаційне навантаження на клієнта. Оперативно реалізувати нову стратегію вдалося за рахунок використання Oracle Siebel CRM, на базі якої автоматизовано всі процеси роботи з клієнтами в Platinum Bank. Застосування CRM-системи в процесах Collection від самого початку дало можливість враховувати не лише умови, що склалися при роботі з боржником, а й повну історію відносин із ним за попередні періоди.

Важливим моментом стала переорієнтація активності з договорів на клієнта. Традиційно в колекторських системах усі комунікації з боржниками прив′язані до кредитних договорів, а не до конкретних людей. У такому разі навіть незначна затримка з платежем клієнта, що має декілька договорів, може призвести до невиправдано великої кількості контактів із ним. Використання Oracle Siebel CRM дозволило Platinum Bank вирішувати питання щодо всіх чинних договорів клієнта одним звертанням та уникати надлишку активності по відношенню до боржника.

 

 Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг