Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

14.12.2015

Platinum Bank реалізував нову концепцію взаємодії з клієнтами за сприяння Ареон КонсалтингPlatinum Bank за сприяння Ареон Консалтинг успішно завершив запровадження нової, клієнтоорієнтованої концепції роботи з проблемною заборгованістю, яка дає можливість ефективно керувати процесами взаємодії, оптимізувати вихідні комунікації та знизити інформаційне навантаження на клієнта. Оперативно реалізувати нову стратегію вдалося за рахунок використання Oracle Siebel CRM, на базі якої автоматизовано всі процеси роботи з клієнтами в Platinum Bank. Застосування CRM-системи в процесах Collection від самого початку дало можливість враховувати не лише умови, що склалися при роботі з боржником, а й повну історію відносин із ним за попередні періоди.

Важливим моментом стала переорієнтація активності з договорів на клієнта. Традиційно в колекторських системах усі комунікації з боржниками прив′язані до кредитних договорів, а не до конкретних людей. У такому разі навіть незначна затримка з платежем клієнта, що має декілька договорів, може призвести до невиправдано великої кількості контактів із ним. Використання Oracle Siebel CRM дозволило Platinum Bank вирішувати питання щодо всіх чинних договорів клієнта одним звертанням та уникати надлишку активності по відношенню до боржника.

 

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку