Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

06.11.2015

Platinum Bank оптимізує роботу процесингових системPlatinum Bank повідомляє про планову зміну процесингового центру. У зв′язку з цим 09.11.2015 року можливі обмеження у роботі платіжних карток Platinum Bank та інтернет-банку PtClick.

З метою розширення технологічних можливостей та відповідності високим вимогам наших клієнтів Platinum Bank у листопаді планує змінити компанію-партнера з надання послуги процесингу. Процес зміни компанії-процесора є звичайним для українського ринку і ретельно планується працівниками як банків, так і платіжних систем. Відновлення роботи сервісів планується на 10.11.2015 р

«Ми на постійній основі працюємо над удосконаленням своїх систем. Це рішення з часом дозволить нам запропонувати клієнтам нові продукти і розширити можливості щодо роботи з платіжними картками. Зміна процесингового центру — дуже складний технологічний процес, він не може завершитися без перерви у наданні сервісів клієнтам. У зв′язку з цим протягом 9 листопада 2015 року можливі тимчасові обмеження, пов′язані з використанням платіжних карток та інтернет-банку PtClick. Ми просимо наших клієнтів з розумінням поставитися до ситуації та заздалегідь вибачаємося за незручності», – коментує Дмитро Красношлик, член Правління Platinum Bank.

 Platinum Bank розробив план заходів, який насамперед націлений на мінімізацію можливих обмежень для клієнтів та надання безперервного сервісу, але попри це ми очікуємо на наступні обмеження:

  •  З 8 ранку 09 листопада 2015 року будуть тимчасово призупинені операції з використанням платіжних карток – клієнти банку не зможуть здійснити будь-які операції за картками (придбання товарів, зняття готівки тощо) та картковим рахунком, у тому числі й операції через PtClick (перегляд балансу, перекази, управління лімітами тощо)
  • Нешаблонні платежі за картками (між різними клієнтами, зовнішні платежі) та відкриття депозитів з карткових рахунків, що клієнти здійснять 6 листопада після 16:30, а також 7 і 8 листопада – будуть опрацьовані після завершення процесу міграції.
  • Також повідомляємо, що в період з 02.11 до 09.11 послуга випуску/перевипуску іменних карток буде тимчасово недоступною. У цей період можна відкрити лише картку Instant, за умови відсутності іменної картки у клієнта на поточний момент.
  • У період з 06.11- 10.11 буде обмежено випуск неіменних карток (Instant).
  • Індивідуальні карткові ліміти будуть замінені на стандартні (після міграції можна буде змінити на звичні для вас значення)
  • Можливість управління картковими лімітами може бути тимчасово обмежена після міграції в PtClick.


 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку