Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Google+

Новини

16.10.2015

Platinum Bank надасть послуги клієнтам Центру обслуговування громадян в Одесі16 жовтня в Одесі, за адресою проспект Шевченка, 4-а, Президент України Петро Порошенко відкрив Центр обслуговування громадян, створений з ініціативи губернатора Одеської області Міхаїла Саакашвілі. У новому Центрі обслуговування громадян необхідні документи – довідки, дозволи, паспорти – видаватимуться у максимально стислі строки. Platinum Bank буде обслуговувати клієнтів Центру, надаючи їм комфортний та швидкий сервіс.

На церемонії відкриття були присутні Президент України Петро Порошенко, губернатор Одеської області Міхаїл Саакашвілі, мер Одеси Геннадій Труханов та інші високопоставлені особи. За словами Президента України Петра Порошенка, центр стане символом реформ та боротьби з корупцією. «Це не просто відкриття Центру обслуговування громадян, це демонстрація і символ кардинальних змін, що відбулися в Одесі та у всій країні. Ми змінюємося. Прозорість є символом відкриття центру. Громадяни мають можливість переконатися, що держава нарешті повернулася до них обличчям», – сказав Президент.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг