Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
0 800 308 308
3080

Google+

Новини

16.10.2015

Platinum Bank надасть послуги клієнтам Центру обслуговування громадян в Одесі16 жовтня в Одесі, за адресою проспект Шевченка, 4-а, Президент України Петро Порошенко відкрив Центр обслуговування громадян, створений з ініціативи губернатора Одеської області Міхаїла Саакашвілі. У новому Центрі обслуговування громадян необхідні документи – довідки, дозволи, паспорти – видаватимуться у максимально стислі строки. Platinum Bank буде обслуговувати клієнтів Центру, надаючи їм комфортний та швидкий сервіс.

На церемонії відкриття були присутні Президент України Петро Порошенко, губернатор Одеської області Міхаїл Саакашвілі, мер Одеси Геннадій Труханов та інші високопоставлені особи. За словами Президента України Петра Порошенка, центр стане символом реформ та боротьби з корупцією. «Це не просто відкриття Центру обслуговування громадян, це демонстрація і символ кардинальних змін, що відбулися в Одесі та у всій країні. Ми змінюємося. Прозорість є символом відкриття центру. Громадяни мають можливість переконатися, що держава нарешті повернулася до них обличчям», – сказав Президент. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку