Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

07.10.2015

Platinum Bank пропонує клієнтам – фізичним особам депозитні сейфиЗ вересня 2015 року клієнти Platinum Bank отримали можливість розміщувати свої цінності та заощадження в депозитних сейфах.

 

Банк пропонує 4 види сейфів класу S, M, L, XL – вибір сейфу залежить від побажання клієнта і від розміру того, що в ньому розміщено. Оплата за добу оренди складає від 2 до 30 грн. в залежності від розміру сейфу та строку оренди. Platinum Bank пропонує гнучкі строки оренди: клієнт має можливість обрати будь-яку кількість днів оренди. 

Дана послуга надається в 2-х відділеннях банку:

  • м. Київ, бульвар Дружби Народів, 17/5
    • м. Одеса, бульвар Шевченка, 4а

Депозитні сейфи мають низку переваг для клієнта:

  • Клієнт не повинен ставити банк до відома щодо того, що він буде зберігати в сейфі.
  • Високий рівень безпеки: банківські сейфи досить рідко піддаються пограбуванням, оскільки банк забезпечує необхідний рівень захисту.
  • Можливість регулярного доступу: він можливий протягом усього робочого дня банку.
  • Навіть у випадку банкрутства банку клієнт отримує свої цінності, оскільки вони не знаходяться на балансі банку. Тобто свої цінні речі клієнт не втратить ніколи.
  • Відповідно до законодавства, право користування сейфом може бути надано довіреній особі.

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку