Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

02.09.2015

Platinum Bank запрошує на «22-й Форум Видавців»Platinum Bank виступає партнером «22-го Форуму Видавців», який відбудеться у Львові з 9 по 13 вересня, та пропонує широку освітню програму.

Банк запрошує батьків та їх дітей відвідати форум і особливу увагу приділити павільйону, де відбуватимуться зустрічі на тему фінансової грамотності «Платинум Посиденьки». Діти довідаються про історію виникнення грошей, появи банків, про особливості світових валют та багато іншого на зустрічах, присвячених фінансовій грамотності від Platinum Bank.

Також 13 вересня працівники банку проведуть зустріч на тему фінансової грамотності і для дорослих, де можна буде дізнатися про сімейний бюджет, інтернет-банкінг тощо.

Крім того, банк буде проводити збір книг для підшефних дитячих будинків: кожен за бажанням може придбати на Форумі книги або принести із собою і передати їх дітям із сиротинців. З цією метою банк встановив окремий намет для збору книг. Кожен із вас може подарувати дітям радість здобуття знань. Усебічно розвинуті діти – особлива цінність у житті будь-якого суспільства. Саме від них залежить, чи буде зростати і розвиватися країна, тож банк максимально велику увагу приділяє питанню допомоги маленьким громадянам країни 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку