Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

01.04.2015

Platinum Bank повідомляє про отримання кредиту рефінансування від НБУPlatinum Bank повідомляє про отримання від НБУ кредиту рефінансування в сумі 240 млн. грн строком на два роки, для підтримки фінансової стабільності та укріплення позицій банку на ринку. Як забезпечення за кредитом рефінансування Національного банку України надано нерухоме майно, яке належить Platinum Bank. Оцінку застави здійснила провідна міжнародна аудиторська компанія, що відповідає критеріям, установленим нормативно-правовими актами Національного банку України.

В.O. Голови Правління Катерина Рожкова наголошує: “Отримання кредиту рефінансування - це допомога надійним та життєздатним банкам. Тобто, мова йде тільки про платоспроможні банки, які НБУ вважає за потрібне підтримати, щоб підсилити їх позиції. У період, який зараз переживає банківська система, НБУ, як регулятор, пропонує банку можливість отримання рефінансування, а банк використовує його ресурс на чітко відрегульованій нормативно-правовій основі. І зараз все більше банків звертаються за такою підтримкою. Це нормальна світова практика, ще один з механізмів регулювання роботи банківської системи. Для нас це означає можливість отримати запас міцності для виконання зобов'язань перед нашими депозитними клієнтами. Саме зараз нам важливо працювати стабільно і надійно, і ми знаємо, як це зробити».

Перший заступник Голови Національного банку України Олександр Писарук підкреслив:  “Національний банк України надає кредити рефінансування на підтримку ліквідності лише платоспроможним банкам, які мають затверджені плани капіталізації та дотримуються вимог законодавства щодо прозорої структури власності. Щодо рефінансування для Platinum Bank, відповідне рішення прийнято після розкриття Platinum Bank  інформації про вигодонабувачів єдиного акціонера банку – ПТ ПЛАТІНУМ ПАБЛІК ЛІМІТЕД (Кіпр) відповідно до вимог законодавства України”. 

У 2014 році і за 2 місяці 2015 року банки отримали від НБУ кредитів рефінансування на 266 млрд. грн. Це свідоцтво того, що НБУ та банки разом працюють над поліпшенням стану фінансової системи та збереження коштів населення.


Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів на всій території України. З 2014 року банк почав розвивати корпоративний напрям для бізнес-клієнтів.

Основним акціонером Platinum Bank є група фінансових акціонерів включно з фондом прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург).

Банк працює на території всієї України, має близько 2000 представництв, із них близько 70 відділень, кількість клієнтів сягнула 2 мільйонів осіб. Platinum Bank бере активну участь у житті суспільства як компанія № 1 з погляду корпоративної соціальної відповідальності. Банк є найкращим банком України за якістю обслуговування («GlobalBanking», 2013 р.) 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку