Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

26.03.2015

Platinum Bank подає заявку на зміну структури власників19 березня 2015 року Голова Спостережної Ради Platinum Bank Григорій Гуртовий (опосередкований власник 9,2% Банку) звернувся до Департаменту реєстраційних питань та ліцензування Національного Банку України із заявою щодо погодження опосередкованого набуття у власність більш ніж 50% акцій одноосібного акціонера Банку – кіпрської компанії PT PLATINUM PUBLIC LIMITED.

У разі погодження такого набуття регулятором та успішного завершення транзакції, пан Гуртовий вважатиметься контролером компанії PT PLATINUM PUBLIC  LIMITED в розумінні статті 2«Закону про банки і банківську діяльність». Частина теперішніх європейських та американських фінансових інвесторів зберігатимуть свої портфельні інвестиції в Банку.

На сьогодні акції Банку належать 11 юридичним особам-нерезидентам (опосередкованим власникам), кожен з яких володіє до 10% акцій. Кожен з опосередкованих власників, в свою чергу, прямо чи опосередковано на 100% належить відповідній особі-бенефіціару. Одним з бенефіціарів наразі є Гуртовий Григорій Аркадійович.

Оскільки міноритарні акціонери не будуть опосередковано володіти істотною участю в Банку, а також не будуть іншим чином впливати на управління, вони не звертатимуться за отриманням погодження НБУ.

Всі документи, необхідні для отримання погодження на одноосібне опосередковане набуття істотної участі в Банку, будуть подані у максимально короткий термін. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку