Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

11.03.2015

Platinum Bank підписав Меморандум НАБУ щодо шляхів врегулювання проблеми валютних іпотечних кредитів.Platinum Bank вважає, що ситуація повинна бути розглянута шляхом розумного компромісу між банками, боржниками та державою. Як банк, ми готові підтримати найбільш незахищені верстви населення та взяти частину відповідальності на себе. Але це не може бути 100% відповідальність, бо ми також повинні враховувати інтереси наших вкладників.

Банк мусить зберігати баланс та приймати до уваги потреби всіх своїх клієнтів.

Банк підписав запропоновану версію меморандуму НАБУ в цілому. Але ми маємо зазначити, що не можемо гарантувати проведення реструктурізації протягом трьох місяців, тому що процес залежить від запровадження законодавчих змін у частині оподаткування та зрозумілих правил роботи на валютному ринку в частині можливості купувати валюту для конвертації іпотечних кредитів.

Додатково, хочемо відмітити, що банком розроблено комплекс інструментів, що в індивідуальному режимі допомагають клієнтам щодо виплат по кредиту.

 
Пропонуємо ознайомитися зі статтею на Forbes.ua на цю тему.


 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку