Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

11.03.2015

Platinum Bank підписав Меморандум НАБУ щодо шляхів врегулювання проблеми валютних іпотечних кредитів.Platinum Bank вважає, що ситуація повинна бути розглянута шляхом розумного компромісу між банками, боржниками та державою. Як банк, ми готові підтримати найбільш незахищені верстви населення та взяти частину відповідальності на себе. Але це не може бути 100% відповідальність, бо ми також повинні враховувати інтереси наших вкладників.

Банк мусить зберігати баланс та приймати до уваги потреби всіх своїх клієнтів.

Банк підписав запропоновану версію меморандуму НАБУ в цілому. Але ми маємо зазначити, що не можемо гарантувати проведення реструктурізації протягом трьох місяців, тому що процес залежить від запровадження законодавчих змін у частині оподаткування та зрозумілих правил роботи на валютному ринку в частині можливості купувати валюту для конвертації іпотечних кредитів.

Додатково, хочемо відмітити, що банком розроблено комплекс інструментів, що в індивідуальному режимі допомагають клієнтам щодо виплат по кредиту.

 
Пропонуємо ознайомитися зі статтею на Forbes.ua на цю тему.


Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг