Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

04.03.2015

Виявлено схеми введення в оману в питаннях перекредитуванняПросимо особливу увагу звернути на діяльність організації ТОВ «Лексворд», яка під назвою «Платинум Гроші» вдається до обманних дій стосовно клієнтів банку.

ПАТ «ПтБ» (Platinum Bankтм) констатує зростання кількості випадків, коли застосовуються такі схеми введення в оману: під назвою «Платинум Гроші», яке співзвучне з назвою банку, пропонується перекредитування з необхідним внесенням певної авансової суми грошей. Ми офіційно заявляємо, що не маємо до цих схем та організацій жодного стосунку. Такі схеми є незаконними та створені з метою витягнути гроші у громадян України.

Для того щоб запобігти введенню в оману, просимо вас уважніше поставитися до того, з ким ви спілкуєтеся щодо виконання кредитних зобов′язань, і в разі сумніву перевіряти інформацію в Контакт-Центрі банку. Усю контактну інформацію ви можете знайти на офіційному сайті Platinum Bank.

Зі свого боку ПАТ «ПтБ» (Platinum Bankтм) робить усе можливе, щоб офіційно та законним шляхом покласти край таким діям. Просимо вас бути уважними та щоразу переуточнювати інформацію з банком. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку