Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

12.02.2015

Обмеження за операціями з використанням послуги миттєвої конвертації валюти.Для того, щоб вберегти Вас від незапланованих витрат у зв'язку з можливими курсовими різницями, і, як наслідок, виникнення овердрафту за рахунком, банк прийняв рішення обмежити операції в зарубіжних магазинах з використанням послуги миттєвої конвертації валюти. Дана послуга використовується продавцями для автоматичного перекладу суми покупки / послуги у валюту вашої платіжної карти. При цьому розрахунковою валютою для банку з МПС VISA є долар США.

 

Оскільки при здійсненні покупки між датою операції і фактичним списанням коштів з рахунку проходить до 45 днів, курс валюти по якому відбувається конвертація на дату списання може відрізнятися від курсу на момент здійснення покупки. При цьому курси валют зарубіжних торговців, VISA і банку різні, внаслідок чого можуть виникнути додаткові витрати з причини подвійних і потрійних конвертацій.

 

Тому при проведенні операцій з використанням картки в валютах відмінних від валюти вашого карткового рахунку, рекомендуємо вибирати валюту «Долар США» замість «Гривні» для того, щоб скоротити витрати по конвертації. Також рекомендуємо заздалегідь забезпечити наявність необхідних коштів на платіжній картці.

 

У разі виникнення питань, звертайтеся, будь ласка, до контакт-центру банку.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг