Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

12.02.2015

Обмеження за операціями з використанням послуги миттєвої конвертації валюти.Для того, щоб вберегти Вас від незапланованих витрат у зв'язку з можливими курсовими різницями, і, як наслідок, виникнення овердрафту за рахунком, банк прийняв рішення обмежити операції в зарубіжних магазинах з використанням послуги миттєвої конвертації валюти. Дана послуга використовується продавцями для автоматичного перекладу суми покупки / послуги у валюту вашої платіжної карти. При цьому розрахунковою валютою для банку з МПС VISA є долар США.

 

Оскільки при здійсненні покупки між датою операції і фактичним списанням коштів з рахунку проходить до 45 днів, курс валюти по якому відбувається конвертація на дату списання може відрізнятися від курсу на момент здійснення покупки. При цьому курси валют зарубіжних торговців, VISA і банку різні, внаслідок чого можуть виникнути додаткові витрати з причини подвійних і потрійних конвертацій.

 

Тому при проведенні операцій з використанням картки в валютах відмінних від валюти вашого карткового рахунку, рекомендуємо вибирати валюту «Долар США» замість «Гривні» для того, щоб скоротити витрати по конвертації. Також рекомендуємо заздалегідь забезпечити наявність необхідних коштів на платіжній картці.

 

У разі виникнення питань, звертайтеся, будь ласка, до контакт-центру банку. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку