Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

10.02.2015

Міністерство Фінансів України підтвердило некоректність інформації щодо потенційної націоналізації вкладів населення.Повідомляємо вам, що публікації в ЗМІ щодо потенційної націоналізації вкладів населення, є некоректними.

Міністерство Фінансів України підтвердило некоректність цієї інформації на своєму сайті 07.02.15 «Міністерство Фінансів сообщает, что Уряд України НЕ планирует Проводити так званні« тимчасову націоналізацію »вкладів ее громадян. Сьогодні в українських ЗМІ Було оприлюднено інформацію, согласно з Якою Міністерство фінансів предлагает Прийняти законопроект, Який дозволити в разі запровадження воєнного стану або критичної ситуации з Виконання державного бюджету, Проводити «тимчасову націоналізацію» вкладів ее громадян в банках. Міністерство Фінансів заявляє, что Прийняття таких радикальних та болючих для громадян кроків в Україні не так на часі и не планується ». Повну версію новини ви можете знайти на сайті Міністерства Фінансів тут.

Просимо вас зберігати спокій і не піддаватися панічним настроям.

Зараз, як ніколи, важливо перевіряти достовірність інформації і не вірити провокаційним матеріалами.

 Дякуємо. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку