Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

22.01.2015

«SMART IVR» від Platinum Bank – індивідуальний підхід без з′єднання з операторомПонад 40% запитань клієнтів Platinum Bank, адресованих Контакт-центру, можна вирішити за допомогою системи «SMART IVR» без з′єднання з оператором. Запровадивши систему «SMART IVR», Platinum Bank забезпечмв більш індивідуальний підхід до клієнтів та реальну економію їхнього особистого часу.  

Система IVR – це добре відома всім система запитань-відповідей, коли Ви телефонуєте до контакт-центру банку та прослуховуєте варіанти бажаних операцій. Часом в очікуванні потрібної Вам інформації можна втратити доволі багато часу. Система «SMART IVR» Platinum Bank – нове покоління IVR, яка озвучує не стандартне меню, а те, що відповідає продуктам конкретно взятого клієнта.

«SMART IVR» Platinum Bank за номером телефону розпізнає клієнта та звертається до нього на ім′я – по батькові, розмовляє тією мовою якій він віддає перевагу (українська, російська) та озвучує меню, яке відповідає його потребам, пропонуючи різні варіанти розв′язання питання без з′єднання з оператором. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку