Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

12.12.2014

Зміни до тарифів по платіжним карткам.Повідомляємо, що з 12 січня 2015 року вступають у дію наступні зміни до тарифів по платіжним карткам:

  1. Операції переказів коштів з рахунку через відділення ПАТ «ПтБ» тарифікуватимуться згідно Тарифів для клієнтів - фізичних осіб по продуктам: «Особиста платіжна картка», «Платіжна картка до депозиту», «Платіжна картка Platinum Click», «Зарплатна платіжна картка в національній валюті» та «Миттєва картка – Ощадна (Економка)»
  2. Операції переказів коштів з рахунку через систему дистанційного обслуговування «Platinum Click» тарифікуватимуться згідно Тарифів на здійснення операцій в системі Platinum Click для клієнтів - фізичних осіб по продуктам: «Особиста платіжна картка», «Платіжна картка до депозиту», «Платіжна картка Platinum Click», «Зарплатна платіжна картка в національній валюті», «Миттєва картка – Ощадна (Економка)», «Золота рибка»,  «Просто карта», «Супер+», «Актив+ Стандарт» та «Актив+ Комфорт»

Дані зміни будуть застосовані до усіх діючих та нових договорів, оформлених в рамках вищеперерахованих продуктів, з 12.01.2015 року.

Нові тарифи, що діятимуть с 12 січня 2015 року:

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за дебетними платіжними картками

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за дебетними ощадними платіжними картками

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за платіжними картками, що обслуговуються у рамках зарплатних проектів

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за кредитними платіжними картками

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за кредитними платіжними картками

«Кредитна картка «Інтеграція»Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг