Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

12.12.2014

Зміни до тарифів по платіжним карткам.Повідомляємо, що з 12 січня 2015 року вступають у дію наступні зміни до тарифів по платіжним карткам:

  1. Операції переказів коштів з рахунку через відділення ПАТ «ПтБ» тарифікуватимуться згідно Тарифів для клієнтів - фізичних осіб по продуктам: «Особиста платіжна картка», «Платіжна картка до депозиту», «Платіжна картка Platinum Click», «Зарплатна платіжна картка в національній валюті» та «Миттєва картка – Ощадна (Економка)»
  2. Операції переказів коштів з рахунку через систему дистанційного обслуговування «Platinum Click» тарифікуватимуться згідно Тарифів на здійснення операцій в системі Platinum Click для клієнтів - фізичних осіб по продуктам: «Особиста платіжна картка», «Платіжна картка до депозиту», «Платіжна картка Platinum Click», «Зарплатна платіжна картка в національній валюті», «Миттєва картка – Ощадна (Економка)», «Золота рибка»,  «Просто карта», «Супер+», «Актив+ Стандарт» та «Актив+ Комфорт»

Дані зміни будуть застосовані до усіх діючих та нових договорів, оформлених в рамках вищеперерахованих продуктів, з 12.01.2015 року.

Нові тарифи, що діятимуть с 12 січня 2015 року:

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за дебетними платіжними картками

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за дебетними ощадними платіжними картками

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за платіжними картками, що обслуговуються у рамках зарплатних проектів

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за кредитними платіжними картками

Тарифи для клієнтів - фізичних осіб за кредитними платіжними картками

«Кредитна картка «Інтеграція» 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку