Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

02.12.2014

Сплачуйте послуги в Platinum Click і звільняйте свій часPlatinum Bank пропонує користувачам інтернет-банку оплачувати різноманітні послуги: мобільний зв′язок, інтернет, поповнення карток, комунальні послуги, - не виходячи з дому і таким чином звільнити свій час для розваг. Банк підготував розіграш цінних призів – розважальних та корисних ґаджетів. Усе, що слід зробити, - скористатися оплатою послуг в інтернет-банку Platinum Click.  

Банк проводить акцію під слоганом «Оплачуй послуги в Platinum Click, звільняй час для розваг!», який повністю уособлює головний принцип інтернет-банку це простий та зручний сервіс, що заощаджує час клієнтів.

Суть акції полягає в тому, що кожного тижня з 17 листопада до 15 грудня 2014 року розігруються призи серед користувачів Platinum Click, зокрема тих, хто оплатить певний вид послуг через інтернет-банк.

На сьогодні вже відбулися 2 тури акції, на яких були розіграні гелікоптер на радіоуправлінні Skyartec WASP та action-камера GoPro HERO.

Найближчим часом відбудуться такі етапи акції:

  • З 1 до 7 грудня – слід поповнити картку будь-якого банку та виграти крутий сноуборд.

Щоб узяти участь у розіграші призу за поповнення картки, треба скористатися сервісом «Поповнення карток» (поповнення за допомогою 16 цифр номера картки), який розміщено в розділі «Оплата послуг» в інтернет-банку Platinum Click. Розіграш призів відбудеться 10.12.14.

  • З 8 до 15 грудня – створіть передоплату на комунальні послуги та виграйте Sony PlayStation. Розіграш призів - 18.12.14.

Усі дії - прозорі: кожна трансакція в Platinum Click має свій унікальний номер. Оплативши послугу, клієнт автоматично стає учасником розіграшу - більше нічого йому не треба робити.

Переможці визначатимуться за допомогою сервісу random.org, куди буде завантажуватися вибірка з номерів усіх трансакцій певного виду за відповідний період.

Подивитися код своєї трансакції можна, просто зайшовши у Platinum Click «Оплата послуг/Історія оплат». Результати розіграшу щодня публікуються на сайті Platinum Click та в групі Platinum Click у Facebook. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку