Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Google+

Новини

02.12.2014

Сплачуйте послуги в Platinum Click і звільняйте свій часPlatinum Bank пропонує користувачам інтернет-банку оплачувати різноманітні послуги: мобільний зв′язок, інтернет, поповнення карток, комунальні послуги, - не виходячи з дому і таким чином звільнити свій час для розваг. Банк підготував розіграш цінних призів – розважальних та корисних ґаджетів. Усе, що слід зробити, - скористатися оплатою послуг в інтернет-банку Platinum Click.  

Банк проводить акцію під слоганом «Оплачуй послуги в Platinum Click, звільняй час для розваг!», який повністю уособлює головний принцип інтернет-банку це простий та зручний сервіс, що заощаджує час клієнтів.

Суть акції полягає в тому, що кожного тижня з 17 листопада до 15 грудня 2014 року розігруються призи серед користувачів Platinum Click, зокрема тих, хто оплатить певний вид послуг через інтернет-банк.

На сьогодні вже відбулися 2 тури акції, на яких були розіграні гелікоптер на радіоуправлінні Skyartec WASP та action-камера GoPro HERO.

Найближчим часом відбудуться такі етапи акції:

  • З 1 до 7 грудня – слід поповнити картку будь-якого банку та виграти крутий сноуборд.

Щоб узяти участь у розіграші призу за поповнення картки, треба скористатися сервісом «Поповнення карток» (поповнення за допомогою 16 цифр номера картки), який розміщено в розділі «Оплата послуг» в інтернет-банку Platinum Click. Розіграш призів відбудеться 10.12.14.

  • З 8 до 15 грудня – створіть передоплату на комунальні послуги та виграйте Sony PlayStation. Розіграш призів - 18.12.14.

Усі дії - прозорі: кожна трансакція в Platinum Click має свій унікальний номер. Оплативши послугу, клієнт автоматично стає учасником розіграшу - більше нічого йому не треба робити.

Переможці визначатимуться за допомогою сервісу random.org, куди буде завантажуватися вибірка з номерів усіх трансакцій певного виду за відповідний період.

Подивитися код своєї трансакції можна, просто зайшовши у Platinum Click «Оплата послуг/Історія оплат». Результати розіграшу щодня публікуються на сайті Platinum Click та в групі Platinum Click у Facebook.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг