Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

18.11.2014

Platinum Bank пропонує клієнтам «Кредит з канікулами»З 3-го листопада клієнти Platinum Bank зможуть оформляти кредит на товар або готівку й у разі потреби пропустити одну або дві щомісячні оплати.

Platinum Bank зробив крок назустріч клієнтам і вдосконалив продукт з канікулами, надавши клієнтам змогу двічі на рік відкласти оплату внеску по кредиту, й перенести її на кінець терміну.

У листопаді 2013 року Platinum Bank став першим банком, який запропонував своїм клієнтам споживчий кредит з канікулами. А сьогодні банк пропонує оновлену версію продукту, за умов якої можна перенести 2 оплати.

 «Кредит з канікулами» відповідає потребам клієнтів і враховує поточну економічну ситуацію.

Цей продукт пропонує:

• комфортний вихід зі скрутної ситуації протягом періоду користування кредитом;
• клієнт не потрапляє в прострочення;
• клієнт зберігає чисту кредитну історію.

«Кредит з канікулами» можна оформити на товар або готівку. Для того щоб скористатися канікулами по кредиту, потрібно лише за 3 робочих дні до дати платежу зателефонувати в банк і повідомити про бажання скористатися канікулами. При цьому не потрібно пояснювати банку причини відстрочки і не потрібно приходити у відділення.  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку