Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

Новини

14.11.2014

Platinum Bank презентував проект з фінансової грамотності «Платинум Посиденьки для дорослих»11 листопада 2014 року Platinum Bank презентував проект з фінансової грамотності «Платинум Посиденьки для дорослих». В рамках проекту розроблено п'ять тематичних зустрічей, які безкоштовно проводять співробітники банку по всій Україні на засадах корпоративного волонтерства.

В рамках проекту Platinum Bank пропонує відвідати зустрічі з фінансової грамотності на такі теми:

•        Сімейний бюджет: як почати вести його ефективно?
•        Збереження та збільшення Ваших грошей: як почати на них заробляти?
•        Де взяти гроші: друзі, ломбард, банк?
•        Банківська картка: як не потрапити у пастку?
•        Банк у Вас вдома: як економити гроші та час з інтернет-банкінгом?

«Підвищення фінансової грамотності населення України - одна з пріоритетних і стратегічних цілей банку з КСВ. Відповідно до досліджень USAID, які було проведено у 2010 році, тільки 40% жителів України мають задовільні знання у фінансовій сфері. І ця проблема є актуальною для всієї країни. Тому у 2010 році ми створили проект «Платинум Посиденьки для дітей». За 5 років понад 35 тисяч дітей відвідали освітні зустрічі по всій Україні. Але ми побачили, що знань у сфері фінансів потребують не лише діти, а й дорослі. Багато хто замислюється над тим як економити кошти і час, та примножувати зароблені гроші. Деякі задають собі питання: як захистити себе від фінансових шахраїв, як зручно спланувати сімейний бюджет і де взяти кошти, якщо вони терміново потрібні. Наші співробітники розробили освітні зустрічі, які були б корисні та цікаві практично кожному українцю» - розповідає Вікторія Михно, голова КСВ комітету, начальник управління корпоративними комунікаціями Platinum Bank.

До проекту приєдналася юридична фірма Sayenko Kharenko, яка розробила освітню лекцію на тему «Інформаційна гігієна в інтернеті».

"З 2008 року Sayenko Kharenko щорічно проводить соціальні програми для студентів. Цього року ми вирішили розширити свою соціальну діяльність та приєдналися до ряду нових ініціатив, в тому числі, до «Посиденьки для дорослих». Ми вважаємо, що допомагаючи людям краще зрозуміти технології, ми робимо цікавіше життя кожного з них, а країну в цілому наближаємо до інформаційної економіки", - коментує Микита Полатайко, координатор групи ІТ ЮФ Sayenko Kharenko.

На презентації проекту Platinum Bank оголосив конкурс для громадських організацій. Для участі необхідно зібрати групу людей від 10 до 20 осіб і запросити співробітника банку для проведення освітньої зустрічі.

ТОП-3 організації, які з 1 грудня 2014 року по 1 березня 2015 зберуть найбільшу кількість людей для участі в будь-яких з освітніх зустрічей в подяку за допомогу в розвитку проекту отримають:
• Жорсткий диск
• МФУ (принтер, сканер, копіюючий пристрій)

Переможців визначає КСВ комітет Platinum Bank.
Знання та вміння важливо передавати іншим українцям. Поширюючи ці знання ми зможемо допомогти багатьом людям в майбутньому впевнено приймати фінансові рішення в їх житті.
Для участі в конкурсі можна писати на: posidelki@platinumbank.com.ua 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку