Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

04.11.2014

Нова рекламна кампанія Platinum Bank з пінгвінамиЗ 3 листопада Platinum Bank запустив нову рекламну кампанію по оновленому продукту «Кредит з канікулами». Клієнт може оформити кредит на товар або готівку і при необхідності пропустити 2 щомісячні оплати

У листопаді 2013 року Platinum Bank став першим банком, який запропонував своїм клієнтам споживчий кредит з канікулами. Протягом 2014 року виникали різні ситуації, в яких кредитним клієнтам необхідно було взяти канікули. Новий продукт - це відповідь на потреби клієнтів. За результатами досліджень банку, серед потенційних користувачів кредитами дуже багато тих, хто не впевнений у завтрашньому дні і боїться брати на себе зобов'язання.

Для того щоб максимальна кількість клієнтів дізналося про те, що Platinum Bank активно видає кредити і особливо кредит з канікулами, банк запустив масштабну рекламну кампанію на ТБ, для якої зняли ролик з незвичайними акторами https://vimeo.com/110868976

У ролику банк продемонстрував перешкоди, які заважають клієнтам оплачувати кредит. Неправильно було б відображати в рекламі справжні причини, чому клієнту необхідний кредит. Адже в житті кредитного клієнта і без того досить тривожних моментів. Тому було знайдено нове рішення: показати позитивний образ перешкод на шляху до оплати кредиту. Так, щоб було зрозуміло, про що йдеться, і все ж сам образ неприємностей, які заважають клієнтові заплатити, викликав посмішку. Для цього перешкоди показані в образі пінгвінів. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку