Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

24.10.2014

Platinum Bank оголошує результати всеукраїнського конкурсу «Навчання вищої проби»24 жовтня 2014 року журі конкурсу визначило переможців всеукраїнського конкурсу серед загальноосвітніх навчальних закладів під назвою «Навчання вищої проби». Ініціатором проекту вже четвертий рік поспіль виступає Platinum Bank. Партнерами конкурсу виступили компанія «Майкрософт Україна», компанія EY (раніше - «Ернст енд Янг та громадська організація «МоKoLaD». Переможцями стали 11 навчальних закладів з Кіровоградської, Донецької, Чернігівської, Львівської, Запорізької, Херсонської, Черкаської, Сумської, Вінницької, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Учасники конкурсу розробили ігрові уроки-проекти з предмету «Основи економіки». Запропоновані проекти допоможуть школярам зрозуміти основи фінансової грамотності, а також полегшити та прискорити засвоєння предмету. Призом для переможців стали комп'ютерні класи, для обладнання котрих Platinum Bank надав ноутбуки та багатофункціональні пристрої (сканнер-принтер-копіюючий пристрій).

«Ми дуже раді, що вже чотири роки поспіль ми можемо допомагати школярам отримувати доступ в світ сучасних технологій. Цього року у нас була рекордна кількість учасників - ми прийняли 62 роботи. Тішить те, що, незважаючи на дуже напружену ситуацію у країні, конкурс не втрачає актуальності і люди дійсно вірять у краще майбутнє. Ми дякуємо всім учасникам за їхню працю та ентузіазм, а також бажаємо успіхів у наступному році!», - говорить Вікторія Михно, начальник управління корпоративних комунікацій, глава КСВ комітету Platinum Bank. 

Компанія EY також виділила 10 комп'ютерів, які отримає школа у Полтавській області.

«Ми з величезним задоволенням приєдналися до проекту Platinum Bank і підтримуємо його вже другий рік. Проект відмінно мотивує викладачів шукати нові підходи до навчання, а також поповнює матеріальні бази шкіл. Зараз як ніколи важливо надати молодим людям більше можливостей для отримання гідної освіти, тим самим створивши основу для розвитку сильної та освіченої держави», - коментує Наталя Теленкова, глава КСВ комітету компанії ЕY в Україні.

Окрім комп'ютерних класів, компанії-організатори підготували для шкіл пакет освітніх заходів. Співробітники Platinum Bank проведуть для дітей заняття з фінансової грамотності «Платинум Посиденьки». На цих заняттях школярам у ігровій формі розкажуть про історію грошей, способи їхнього примноження та дбайливого до них ставлення. Громадська організація «МоКоLаD» проведе для школярів авторську економічну гру. Компанія ЕY організує освітні зустрічі для Полтавської школи. Компанія «Майкрософт Україна» проведе тренінги з курсів «Цифрові технології», «Windows для навчання», «Робота з Microsoft Office 365».

Установи-переможці конкурсу «Навчання вищої проби» в 2014 році:

1. Загальноосвітня школа I-III ступенів №35 Вінницької міської ради.

2. Приморська школа Скадовської районної ради.

3. Смілянська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 Смілянської міської ради Черкаської області.

4. Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Сумської обласної ради.

5. Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов та I ступеня гімназія №11 м. Дніпродзержинська.

6. Корюківська гімназія Корюківської районної ради, Чернігівської області.

7. Львівська загальноосвітня школа-інтернат №2 Львівської міської ради.

8. Мелітопольська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Мелітопольської міської ради.

9. Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського.

10. Краматорська загальноосвітня школа I-III ступені №23, Краматорської міської ради Донецької області.

Про проекти:

Всеукраїнський конкурс «Навчання вищої проби» в рамках проекту «Pt - перспективні технології навчання» - це спільний проект, започаткований Platinum Bank та знайшовший підтримку серед партнерів програми – компаній «Майкрософт Україна» та ЕY. Його мета полягає у підвищенні рівня інформатизації освіти в сфері фінансів та економіки серед школярів.

В межах програми «Навчання вищої проби» Platinum Bank забезпечує школи комп'ютерними класами та проводить уроки фінансової обізнаності для школярів під назвою «Платинум Посиденьки». Сучасні технології допоможуть вчителям у цікавій та ігровій формі ознайомити школярів зі світом фінансів та економіки.

В ході проекту в 2011 році Platinum Bank спільно з партнерами відкрив 7 комп'ютерних класів у різних областях України. У 2012 р. 12 класів і в 2013 р. було відкрито 12 комп'ютерних класів.

Заняття з фінансової грамотності «Платинум Посиденьки» - це освітній проект для школярів, мета якого розповісти молодому поколінню про основи фінансів. Зустрічі з дітьми проходять по всій країні за участю ігрового героя Моні, ім'я якого походить від слова «монетка». Середній вік учасників зустрічей: 7-12 років, кількість учасників в групі - 10-15 осіб. На зустрічах фахівці банку обговорюють з дітьми, що таке гроші, звідки вони беруться, як їх зберігати та примножувати. Усього розроблено чотири тематичних зайняття, а саме: «Копійка рубль береже», «Гроші різних країн», «Українська гривня та кишенькові гроші», «У тридев'ятому царстві. Країна Банкірія».  У 2012 році були розроблені 2 уроки для дітей 14-16 років - «Особистий бюджет», «Професія «Банкір». На сьогоднішній день вже проведено більше 3000 зустрічей, в яких взяли участь близько 35 000 школярів. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку