Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

07.08.2014

Platinum Bank отримав підтвердження надійності зберігання даних клієнтівPlatinum Bank підтвердив надійність свого інтернет-банку зі зберігання особистих даних клієнтів згідно з дослідженням проекту Roomian.org. Банк входить до групи банків із оцінкою «А» - відмінно.

Клієнти Platinum Bank можуть бути спокійні за операції, що здійснюються у Platinum Click, тому що для гарантування безпеки банк використовує низку перевірених засобів захисту. Сайт інтернет-банку має бути належним чином захищений, щоб захистити дані клієнтів від зловмисників.

Цей рейтинг допомагає клієнтам зрозуміти, наскільки банк захищений від хакерських атак, які, на думку експертів, останнім часом значно зросли.

Важливо відмітити серед сервісів із захисту даних клієнтів, які використовує Platinum Bank, такі: SSL - сертифікат відомого центру сертифікації для шифрування даних, і Web application firewall для аналізу і контролю актуальності даних, що передаються, а також систему One time password для підтвердження проведення операції. Завдяки різноманітним сервісам перевірки вразливостей компанії, ті, хто публікує свої ресурси в інтернет, можуть значно знизити ризики витоку інформації.

 Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг