Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

15.07.2014

Platinum Bank запустив мобільний додаток для кредитних клієнтівPlatinum Bank пропонує кредитним клієнтам скористатися новою можливістю - мобільний додаток, що дозволить клієнтам дистанційно керувати своїми коштами за допомогою мобільних пристроїв.

 Банк пропонує клієнтам мобільне рішення, яке покликане спростити та полегшити процес співпраці з банком.

 «Зараз практично всі живуть в дуже швидкому ритмі і тому ми зобов'язані пропонувати клієнтам рішення, які допоможуть їм і спростять спілкування з банком. Ми весь час розвиваємося і знаходимо нові рішення. Так, мобільний додаток дозволить клієнтам весь час бути на зв'язку з нами та контролювати свої рахунки без прив'язки до комп'ютера або відділення. Наш додаток дозволяє клієнту завжди отримувати своєчасну інформацію про свої кредити та кредитні картки, і таким чином грамотно вести свій бюджет», - говорить Анджей Олейник, директор департаменту продажів і маркетингу Platinum Bank.

 

Завдяки новому мобільному додатку клієнти отримують наступні можливості:

 • Дізнаватися залишок кредитного ліміту на картці

• Дізнаватися суму заборгованості по кредиту

• Отримувати реквізити для погашення кредиту

• Перевіряти баланс по зарплатній або депозитній картці

• Додаток розроблений для смартфонів на базі операційних систем iOS та Android

 

«Функціонал нашого першого мобільного додатку розроблений більшою мірою для кредитних клієнтів. У додатку ми розмістили ті сервіси, які дозволять просто й швидко отримати необхідну інформацію в СМС повідомленні, замість дзвінка в контакт центр банку. Звернення до відділення банку для підписання окремого договору не потребується буде потрібно», - говорить Олександр Овчарук, начальник управління інтернет-банкінгу Platinum Bank.

 

Більш детальна інформація на сайті http://www.platinumbank.com.ua/view.mobileapp/

 

Посилання на маркети для скачування додатку:

 

iOS - https://itunes.apple.com/us/app/platinumbank/id886701189?mt=8

Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trinetix.platinum 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку