Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

08.07.2014

Platinum Bank пропонує клієнтам можливість погасити кредит, не виходячи з домуЗ липня 2014 року клієнти Platinum Bank зможуть здійснювати погашення щомісячних платежів по кредиту дистанційно. Для цього просто необхідно скористатися сервісом особистого кабінету «Мій кредит» на офіційному сайті банку.

Завдяки новій послузі клієнти отримують можливість, не виходячи з дому, провести оплату по кредиту, а також мають цілодобовий доступ до інформації за своїми кредитними договорами в режимі онлайн.

Особистий кабінет «Мій кредит» не тільки дозволить клієнтам вносити платіж за кредитним договором. Це також новий зручний сервіс, який дозволяє клієнтам швидко та просто отримати доступ до інформації про стан кредитного договору клієнта онлайн. Клієнт може перевірити залишок до оплати по кредиту, дізнатися суму наступного платежу, простежити останні операції, отримати реквізити для оплати, а також перевірити чи отримав банк платіж по кредиту. Вся інформація представлена в простій і зручній формі, при необхідності клієнт зможе роздрукувати потрібні дані.

Для того, щоб скористатися послугою «Мій кредит», отримати інформацію за кредитним договором онлайн і внести щомісячний платіж, необхідно відвідати сайт https://mycredit.platinumbank.com.ua/ 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку