Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

26.06.2014

Platinum Bank створює «Фінансову сотню» для допомоги українській арміїPlatinum Bank розробив спеціальну програму «Фінансова сотня» з надання допомоги українській армії. Програма передбачає популяризацію продажу скарбничих зобов’язань «Військові» у Києві.

Мета програми надати усім бажаючим можливість спокійно, без черги, без попереднього бронювання і не виходячи з дому вкласти гроші у скарбничі зобов’язання Міністерства Оборони і, таким чином, разом вступити до лав «Фінансової Сотні». Усе, що необхідно зробити, зателефонувати до Контакт-центру банку і повідомити про своє бажання придбати облігації. Після цього, за вказаною адресою приїде посильний фінансової сотні і привезе необхідну кількість облігацій. Доставка безкоштовна і банк не стягує жодні комісії поза вартістю цінних паперів.

Більшість із нас обмежена у часі, тому Platinum Bank вирішив запропонувати киянам проект «Фінансова Сотня». Банк бере на себе функцію доставки облігацій, які були випущені вперше у співробітництві Міністерства Фінансів та Ощадбанку України.

Усі, хто скористається програмою Platinum Bank, стануть володарями скарбничих зобов’язань (облігацій) «Військові» серії В номінальною вартістю 1000 гривень. Кошти від реалізації цих облігацій будуть спрямовані державою на підтримку української армії. Термін обігу скарбничих зобов’язань «Військові» - 24 місяці (2 роки).

  • Ставка за скарбничими зобов’язаннями «Військові» складає 7% річних.
  • Сертифікат скарбничого зобов’язання «Військові» містить 4 (чотири) купони. Розмір прибутку за кожним купоном складає 35 гривень.

 

Більш детальна інформація - http://www.platinumbank.com.ua/view.centuria/ 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку